Schopnost

Schopnost hry


Tasty PlanetOvoce SlasherNapříklad tlučení nehtyHodit zombie na MarsVýzva láhveVychystávání jablkaAnti cizí raketaBarevné kouleFlubber VzestupThe HowlerRolling SkyHidden AndělSanta Claus: Přináší dárkyGoldenSbírat čokoládyBarevný posuvKoule a náměstíCo je v krabici?Kubická věžRise UpHole v jednomZávěsLétající zombieTasty Planet DinosaurBarva PřepínačPomoci Upír JackieHodiny kruhuDodgeball 2Míč odskočitBláznivé kufryHodit hlavuStřílet šípy srdcíMilionář ruceTower BuilderJungle JamFlappy Talking TomžábyHugs chobotniceCliff DiverDrag toaletní papírBadlandPapa's ScooperiaHoď TureckoPink: OdrážíKde je žába?Fire BallsRaketa bludištěBarevné bublinyTitans útokMálo RocketmanYou have 4 secondsPen běhLanová houpačkaPromiňteTap Tap DashColor PinHappy Hop OnlineSpícíZkuste Die a OpakovatOdblokujte to


Simmilar hry

Bubble shooter hryVaření hryThe Sims hryGeometrie Dash hryVytvoření postavy hry.io hryKulečník hryVytvořit hrySchopnost hryMagie hryTance hryRyby hryOperace hry
Schopnost hry

Schopnost hry

Myslíte si, že jste velmi chytrý vyřešit všechny druhy problémů? No ukaž nám své schopnosti a dovednosti v této široké kategorie dovednostní hry jsme získali pro vás. Budete mít možnost prokázat své dovednosti s těmito hry uvažování, paměť, hádanky, bludiště, odrazy, spojovat, matematicky, atd.?

Ale dříve, než začnete, co chápeme úvahou?, To je slovo s širším smyslu, ve kterém použitím naše dovednosti a logiku řešit problémy z vašich vlastních závěrů a učit se vědomě řešit tyto záhady nebo pochybnosti o řadě skutečností prezentovány; Ať tak či onak hádavý logika (deduktivní, induktivní a abductive), nebo logika. Použijte svůj mozek a obratnost pomocí klávesnice nebo myši k dokončení každé z her, které jsou v této části.

Doufáme, že dokončily tuto kategorii Takže jste připraveni objednat své nápady a být schopen jasněji myslet? No, jste připraveni ukázat své argumenty a argumenty, takže si můžete ukázat svým přátelům, že jste zkušenější než oni. Máme dovednostní hry pro děti, hry psychické dovednosti, hry dovednosti a strategie, atd a mnohem více v této kategorii, které jistě si zamilujete. Hrát teď!

Friv hry

Dívky hry

Vytvoření postavy hry
Nejhranější hry