Llena el Vaso Feliz GratisŘídit střelbuDůlní pesZávěsFire BallsBarva PřepínačSchodySpícíPřejít silnici ve velkém městěHappy Hop OnlineKrysa dítěŠpatná zeměHugs chobotniceQubiltzTap Tap DashKubická věžZahrajte si na klavírLegrační obrazySběratel ovoceHonosné ohňostrojePIN pro přístupSardine BurstPen běhPřizpůsobit tvar: JaponskoDovednost: Barevná vyrážkaBackflipperHit barvaPřipojte tečky stejné barvyŽluté čáryBitcoin vs. EthereumSkákající srdceKombinace zábavných plodůPouze trojúhelníkNajít legrační postavy v puzzleVěž HanojPomozte pěkné zebřeKlaun cirkusu: Rolling BallLast Cube JumpVzestup vysokoHladová lillyVyhněte se troskámMozek trenérNekonečná skákací kostkaOvládání barevné kouleSekačka na trávu3D míč ránaColor PinVytvořte trojitou tkaninuDéšť ohnivých koulíSaltarina GumBomba celé město100 míčkůNárodní kriketový pohárOtočit3D barva hadůStřílejte na věž a postoupteSladkosti nebo tweetyKouzelná krychleTiltJedním způsobemLichý ve městě GreedUdržujte rovnováhuSchopnost: Zapadnout do zdiDashy RunStrawberry BouncingBavte se spojováním bodůLegrační SynergyLegrační kouzelná kouleKrokodýl MillonaireJammer najde východRise Up 2Vyjměte cihlyPřeskočit budovyMožnost házení nožůVyzdobte si svůj domovLegrační rychlý míčRychlá sněhová kouleSnižování zdvihuPapírové letadloHodiny kruhu


Ostatní hry Schopnost

Lanová houpačkaPromiňteHole v jednomNezničte TotemRise UpOvládejte modrou kouliPřeklopte podlahyOovalHappy Hop 2Jungle JamVřeteno onlineOdblokujte toTower BuilderZničte pártyFroggy Crossy RoadDovednost: černá a bíláPoškození buněkBarevné koule


Schopnost hry

Požadavky na více dovedností

Myslíte si, že jste velmi chytrý vyřešit všechny druhy problémů? No ukaž nám své schopnosti a dovednosti v této široké kategorie dovednostní hry jsme získali pro vás. Budete mít možnost prokázat své dovednosti s těmito hry uvažování, paměť, hádanky, bludiště, odrazy, spojovat, matematicky, atd.?

Ale dříve, než začnete, co chápeme úvahou?, To je slovo s širším smyslu, ve kterém použitím naše dovednosti a logiku řešit problémy z vašich vlastních závěrů a učit se vědomě řešit tyto záhady nebo pochybnosti o řadě skutečností prezentovány; Ať tak či onak hádavý logika (deduktivní, induktivní a abductive), nebo logika. Použijte svůj mozek a obratnost pomocí klávesnice nebo myši k dokončení každé z her, které jsou v této části.

Doufáme, že dokončily tuto kategorii Takže jste připraveni objednat své nápady a být schopen jasněji myslet? No, jste připraveni ukázat své argumenty a argumenty, takže si můžete ukázat svým přátelům, že jste zkušenější než oni. Máme dovednostní hry pro děti, hry psychické dovednosti, hry dovednosti a strategie, atd a mnohem více v této kategorii, které jistě si zamilujete. Hrát teď!

Ukažte svou zručnost myšou, která splňuje naše výzvy, téměř nemožné překonat

Go to TOP