Spiderman

Spiderman hry




ostatní Spiderman hry





Jiné hry zdarma




+ 50
nový
Friv hryFriv hry
+ 160
nový
Nošení hryNošení hry
+ 70
nový
Boj hryBoj hry
+ 30
nový
Superhrdinové hrySuperhrdinové hry
+ 10
nový
Hulk hryHulk hry
nový
Marvel hryMarvel hry

Spiderman hry

Spiderman hry

Díky návštěvě laboratořích Oscorp Industries, Peter Parker byl kousnut geneticky modifikované pavouk, kterou převedl své pravomoci a nyní se může pohybovat s touto Marvel superhrdina ve volných her Spiderman bojovat proti padouchům, organizovaného zločinu a zachránit svou milovanou Mary Jane, která je obvykle unesen jeho nejhorších nepřátel.

To bude mít pravomoci pavučin, jako pavoukovec tom smyslu, že bude varovat o každém nebezpečí, než k němu dojde, a to vše v kombinaci s neuvěřitelnou hbitostí, že tyto síly také vám umožní vyšplhat stěny. Spiderman učinil toto jeden z velkých dějin superhrdina komiků a se stal jedním z nejvíce milovaný veřejností. Z tohoto důvodu existují tisíce her, založených na jejich příběhu i nadále využívat jejich dobrodružstvích miniher.

My Spiderman zbarvení hry, takže si můžete změnit barvu tohoto superhrdiny kostým. Můžete také navrhnout nový oblek, který Spiderman bude vykonávat své nové dobrodružství, aniž by byl uznán kolem něj. Ostatní činnosti, které lze provádět s Spiderman jsou vylézt budovy, exkluzivní vozy řídit jej, rozdrtí své nepřátele v bojích jako Venom či chobotnice a mnoho dalších dobrodružství. Nenechte si ujít tuto kategorii věnovanou velkému superhrdina Spiderman, který je ochoten zachránit někoho, kdo je v nebezpečí. Připojit se k němu a společně budou moci ukončit zlo celé planetě!



Zkuste hledat jiné hry