Spiderman

Spiderman hry


Spiderman: běh
75%
Konečným spiderman 2
100%
Spiderman jízda
100%
Spiderman 3
33%
Spiderman 3
Boj spiderman
100%
Boj spiderman
Konečným Spiderman
86%


ostatní Spiderman hry




Spiderman puzzle
Spiderman puzzle
Nové superhrdinové
Nové superhrdinové
Vytvořit nový superhrdina
Vytvořit nový superhrdina
Spiderman trilogie
67%
Spiderman trilogie
Flappy stickman
50%



+ 120
nový
zdarma Cars hryCars hryCars hry
+ 100
nový
zdarma Boj hryBoj hryBoj hry
+ 40
nový
zdarma Lego hryLego hryLego hry
+ 20
nový
zdarma Pinball hryPinball hryPinball hry
+ 10
nový
zdarma Captain America hryCaptain America hryCaptain America hry
+ 50
nový
zdarma Superhrdinové hrySuperhrdinové hrySuperhrdinové hry

Spiderman hry

Spiderman hry

Díky návštěvě laboratořích Oscorp Industries, Peter Parker byl kousnut geneticky modifikované pavouk, kterou převedl své pravomoci a nyní se může pohybovat s touto Marvel superhrdina ve volných her Spiderman bojovat proti padouchům, organizovaného zločinu a zachránit svou milovanou Mary Jane, která je obvykle unesen jeho nejhorších nepřátel.

To bude mít pravomoci pavučin, jako pavoukovec tom smyslu, že bude varovat o každém nebezpečí, než k němu dojde, a to vše v kombinaci s neuvěřitelnou hbitostí, že tyto síly také vám umožní vyšplhat stěny. Spiderman učinil toto jeden z velkých dějin superhrdina komiků a se stal jedním z nejvíce milovaný veřejností. Z tohoto důvodu existují tisíce her, založených na jejich příběhu i nadále využívat jejich dobrodružstvích miniher.

My Spiderman zbarvení hry, takže si můžete změnit barvu tohoto superhrdiny kostým. Můžete také navrhnout nový oblek, který Spiderman bude vykonávat své nové dobrodružství, aniž by byl uznán kolem něj. Ostatní činnosti, které lze provádět s Spiderman jsou vylézt budovy, exkluzivní vozy řídit jej, rozdrtí své nepřátele v bojích jako Venom či chobotnice a mnoho dalších dobrodružství. Nenechte si ujít tuto kategorii věnovanou velkému superhrdina Spiderman, který je ochoten zachránit někoho, kdo je v nebezpečí. Připojit se k němu a společně budou moci ukončit zlo celé planetě!


Komentáře Games