Připojte 4 onlineNádrže: Klasika 90. LetKuřecí útočníciBrick Out ChallengeKlasická závěsná hraSupaplex 3D: DemoPříchuť Slot MachineUNO multiplayerMahjong SportsBreakout pro mobilní telefonyKlasický had IOŠachy pro mobilní telefonyCuphead: TetrisSonic IOGalaga zvláštní vydáníBejeweled classicKlasické mísyMonster MahjongPirátské bitevní loděNova Xonix 3Dželva přes silniciThundermans TetrisBendy a inkoustový stroj: TetrisCraft TetrisBomberman HTML5TenTrixFlappy KirbyZuma BoomClassic Pinball HTML5Air Hockey GlowSolitary HotelArkanoid: Monster BricksŠachy: VelmistřeSparkle 2Ahoj Kitty MahjongLegenda DominaOsel Kong 64Tetris 99SpongeBob: Arkádová akceCandy LandPinball AndroidJunior šachyMetal Slug PangTabulka Tug OnlineTomb Raider s Lara CroftTic Tac ToeDomino BlockAncient MahjongTetraFarma puzzle 2Potopené pirátské loděCandy Rain 2Popelka: Volný pádTetris OnlineSoy Luna: Tetris pro mobilní telefonyRozzlobení ptáci: TetrisVerden pool Masters TournamentBombermanBitevní loďLudo Hero OnlineMalovat caravel mandala od Coco PixarSudokuPinball Arcade pro androidTic Tac Toe s přáteliSolitaire PavoukLegrační DominoNostalgický hadCukroví déšťHra Goose onlineHalloween Mahjong4 v řaděBingo v příroděJeden v řaděDomino v blocích pro více hráčůDr. Mario HTML5Ludo onlineSimulátor dopravy v zooSuper Mario Bros ClassicMonopoly OnlineBubble Shooter on-line


Ostatní hry klasický

Pacman 9.0Super obyčejný JoeMario MakerClassic Ludo: All-Star GamePoker Challenge: Governor of PokerKlasický obraz Barcelona Real MadridLegrační klasický solitairePrincezny: Klasický vzhled VS moderníKlasický baseballMlýnekDigimon disnakeLékař: TetrisFlower FrenzyBubble Tanks 2Bitevní lodě SpongeBobSuper Mario Crossover 3.1Zombie, klenot porážkaPacman: Psi


Klasický hry

Hra z celého života

Existuje celá řada her, které jsme se každý den hrát, mnoho z nich nevyjde z módy, ale některé jsou vždy hrála tito jsou známí jako klasiku. Některé z těchto her, které jsou dobře známé všem jako vedoucí tetris poskytující hodiny zábavy po celá desetiletí, jiní proto, že nabídla velké dobrodružství jsme získali tento titul.

Velcí Come-kokosové nám umožňuje trávit hodiny zábavy v jejich labyrintech, přeskakující duchy, kteří se chtějí nás zabít a sníst všechny plody, které najdeme projít každou úroveň. Setkali jsme se nějaká nová, ale již získal tento titul jako Candy Crush, je to proto, že je založen na hry párech, ale s novým systémem.

Candy Crush musí dosáhnout minimálního počtu bodů nebo odstranit nějaký druh cukroví na obrazovce, musíme sjednotit, aby bylo dosaženo stejné barvy candys trojky nebo více. To bude explodovat a na podzim, aby vytváření nových kombinací.

I když jsou mimo módu, klasické hry jsou stále nejúžasnější

Go to TOP