Domino BlockDomino Legend: MultiplayerLegrační čínské dominoLegrační DominoLegenda DominaDomino v blocích pro více hráčůRolling DominoBarevné DominoJamajský DominoDominoDomino MultiplayerSolitaire: Rychlost clusteru


Ostatní hry domino

Uno onlineLooney Tunes MahjongMahjongg alchymie

Domino hry

Zbavte se svých žetonů před svými soupeři

Další klasický stolní hry a jeden z více sociální, neboť se hraje proti až pro 4 hráče, ačkoli to může být také hrál 2-3 hráčů. Na této hře je mnoho a rozmanité herní možnosti, a to vždy v závislosti na tom, jak jsou distribuovány hráči buď v řádkových položek, v párech nebo týmech), musí také zvážit získání bodů a pokud několika kolech game.

Další údaje, aby zvážila, jak se orientovat nebo žetony jsou dodržovány. Klasická hra obsahuje mnoho herních módů, charakteristické pro hispánské kultury, ale dnes musíme brát v úvahu, že tento populární hra Internet umožnil možnost on-line hry a má vylomený kulturní bariéry, založený na pravidlech Domino mezinárodní.

Připomínáme, že se hrát domino 28 samostatný každý se dvěma náměstími, každý s číselnou hodnotou 0-6 a vždy začíná dvakrát vyšší hodnotou, a od té doby se hraje střídavě jsou potřebné čipy.

Klasická desková hra přichází na obrazovku, abyste se zbavili všech svých žetonů

Go to TOP