Stack Fall 3D

Stack Fall 3D

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Stack Fall 3D
Stack Fall 3DStack Fall 3DStack Fall 3D

🌟 Rating
4.5 / 5 of 103 votes

Zábavná dovednostní hra, která nám může připomenout úspěšnou hru Helix Jump, ale to s tím nemá nic společného. Budeme muset vzít náš míč na dno úrovně, ale pro to musíte jít zničit bloky, které vás oddělují od finální platformy. Musíte být opatrní, protože váš míč může rozbít pouze barevné bloky a ne ty, které jsou zvýrazněny černě.
Pokud se dotknete černého bloku, prohrajete hru a budete muset ještě jednou vyzkoušet úroveň. Zpočátku je to jednodušší, ale pak budete muset být opatrnější a mít velkou přesnost, aby nedošlo k selhání ve Stack Fall 3D.
Užijte si hru Stack Fall 3D, je to zdarma, je to jedna z našich Play store her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Play store

Písečné koule onlineHoop Stars onlineEmoji StackRope Rescue Unikátní PuzzleBitevní diskBarevný tunel 2Rolling CityLano KolemPaprskový skokHelix Knife Throw 3DBanánový vrtulníkZapněte toFlip Flip 3DObchod Play: Bottle FlipPerfektní plátkyBarva Crash3D barevná linieVyberte si měJelly Shift OnlineHopscotchIcy Purple Head 2Online keramikaTwist HitWill Hero OnlineMozek venČistá cestaPopcorn BurstMalování 3D cestZtracené kuřeMini miseHappy GlassRun Race 2 3DBuddy TossKick Buddy OnlinePiñata ZombieDopravní provoz onlineHvězdy stoupajíPinatamastersOhromte!Přetáhněte stůl
Go to TOP