Hry, hry zdarma a online hry


Hopscotch

Hopscotch

HopscotchSouvisející a doporučené hry

Ohromte! Helix Jump 2 Jumpy Rush Icy Purple Head 2 Uspořádejte kufr Blasty láhve Free Fire - Subway Clash 3D Mezi námi: Hide and Seek PUBG Mobile Potomci na ostrově ztracené existence Fortnite online ve Scratchi Babička: Hrůza Subway Surfer: World Tour Zurich Jsem Moon Roller Pop Paw Crush Geometrie Dash 1 on-line Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Těhotná Barbie Bendy zbarvení Brawl Royale styl Brawl Stars Kosmetický salon pro make-up a styling Tom Run: Subway Surfer z mluvení Toma Podivuhodný zbarvení
Miraculous ladybug hryCartoon network hryManikúry hryMalovat hryTěhotná hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hry
Hopscotch
Hopscotch
Hopscotch
Hopscotch

🌟 Hodnotit hru
1.7 /5 z 3 hlasů
Hry s playstore zdarma

Hopscotch

Je to bezplatná online hra Android


Hopscotch je online verze klasické hry s hopscotchem, ta, ve které jsme museli namalovat obvod s čísly na zemi a podle potřeby skákat oběma nohama nebo pouze jedním z nich. Teď jdeme s touto online verzí mnohem dále a je to tak, že budeme muset manipulovat s virtuálními nohami, abychom nespadli do prázdnoty a skočili na platformy.

Budete muset prokázat skvělou schopnost kontrolovat časy a to, že boty nakonec skočí na čísla, která se budou pohybovat. Oslovte cílovou čáru a užijte si hru Hopscotch.

Hrajte Hopscotch zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Android, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-08-19T12:02:43+00:00


Ovládací prvky hrát