Hry s among us zdarma

Hrajte bez stahování více než 64Among us hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Among us hry online


Hry s among us zdarma

Online hry s among us

Najděte Ship Impostor, než bude příliš pozdě 🔥


Among us, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 64 souvisejícími hrami, které lze zobrazit

Kdo je podvodník posádky? Hrajte a bavte se s tím nejlepším mezi námi online.

Nejlepší bezplatné minihry mezi námi jsou na našich webových stránkách


Velkým objevem ve světě videoher posledních let je Among Us, onlinemultiplayerová párty hra, ve které můžete hrát se svými přáteli v soukromých místnostech nebo čelit lidem z celého světa ve veřejných zápasech. Jedná se o mobilní hru, která vyšla v roce 2018 a zaznamenala velký úspěch díky své hratelnosti na mobilních platformách (iOS, Android) a také na PC (Windows). Nyní byl převzat na ostatní platformy, vydán v roce 2020 na Nintendo Switch a přizpůsoben generacím XBOX a PS4 a PS5.

Navzdory skutečnosti, že hra vyšla v roce 2018, její boom byl v roce 2020, kdy se sešlo mnoho youtuberů a streamerů Twitch, aby si užili hry s přáteli v této vzrušující hře, ve které bude mezi námi uvnitř lodi zrádce a my ho musíme objevit. než nás všechny zabít.

Úspěch se promítl do několika vylepšení, která byla do hry přidána, nových map, rolí pro postavy, vzhledů a mnoha dalšího. Také spousta merchandisingu o této hře se hemží obchody a lidé to vyžadují. V této souvislosti je normální, že vývojáři miniher vzali na vědomí Mezi námi a na základě svých dobrodružství vytvořili zábavné hry zasazené do této hry. Všechny je najdete na našem webu a začněte si je užívat zcela zdarma a bez stahování.

Jak hrát Mezi námi zdarma a bez stahování


Mezi námi je hra určená pro 4 až 15 hráčů, kteří se objeví ve vesmírné lodi, i když to bude záviset na mapě, kterou si vybereme. Hostitel hry nastaví nastavení hry: počet podvodníků ve hře, počet úkolů údržby, trvání odpočítávání po každém zabití, zvolenou mapu a nyní také různé role, které můžeme najít v odjezdu.

V základní hře je náhodně přidělen podvodník (nebo číslo, které jsme vybrali) a zbytek budou členové posádky . Tito budou muset plnit úkoly, které rozházeli po mapě, a přitom se snažit, aby je podvodník nerozsekal. Padouch ve hře může nejen zabíjet své protivníky, ale také sabotovat světlo nebo dveře, aby členům posádky ztížil úkol a zaměstnal je, aby neukončili své mise.

Když hráč najde bezvládné tělo , začne schůzka, na které si hráči vyjasní, kde který z nich byl, jestli mají podezření nebo jestli něco přímo viděli. Po schůzce musí být jedna osoba vyloučena nebo postoupit do dalšího kola.

Nakonec bude vítězem prohlášen podvodník, kterému se podaří oklamat všechny členy posádky a skoncovat s nimi . Pokud se to naopak nepodaří, vítězi se stanou členové posádky.

Vše o světě mezi námi na Fanhry.cz


Jsme přesvědčeni, že jste již věděli vše, co jsme vám právě řekli, a to, že mezi námi je již několik let hra zjevení . Je pravda, že občas ubývaly, ale vylepšení a nové funkce, které do titulu přibyly, jej opět učinily aktuálním.

To vše uvidíme také v online minihrách odehrávajících se v Among Us, a to v tom, že se přizpůsobí novým mapám, které se objeví. Na oplátku nám nabízejí velmi vtipné verze, které najdete jen na netu. Řeč je o verzích Among Us se slavnými postavami jako Ben 10 nebo o crossoverech mezi Minecraftem a Among Us. Nemůžete je minout!Přehrajte si všechny sbírky Among us hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie