Harry potter hry

Dostali jste svůj dopis na návštěvu Bradavické školy čarodějnictví a čarodějnictví s Harrym Potterem a jeho přáteli. Staňte se čarodějem nebo čarodějnicí a bojujte proti Smrtijedům, jimž přikázal Lord Voldemort.
Jak moc víte o Harrym PotteroviHarry Potter: najdi páryKdo je kdo?: Harry PotterHarry Potter KogamaBella v BradavicíchEllie Halloween: Trick nebo TreatMagikmons: School of MagicHermiona líbala Harry PotterDisney Princezny v BradavicíchOblečte Harry Potter
Nošení hryOsobnost hryFilmy hryMagie hryMonstra hryVíla hryFantazie hryKouzla hry
Vytvořte Harry PotterHarry Potter na hraděEllie Cesta do BradavicHarry Potter: Lego bludištěHarry Styles šaty

Harry potter hry

Bradavice otevírá dveře novým mágům

Kouzlo přichází na naše webové stránky s těmito hrami Harryho Pottera, zasazenými do úspěšné literární ságy vytvořené spisovatelem JK Rowlingem. Harry Potter je normální mladý muž, který brzy zjistí, že byl synem dvou velkých kouzelníků, kteří zemřeli v rukou temného kouzelníka lorda Voldemorta. Opustí domov strýců, aby se připojil k seznamu studentů na Bradavické škole čarodějnictví a čarodějnictví. Během první noci ho výběrový klobouk umístí do jednoho ze čtyř domů školy: Hufflepuff, Zmijozel, Nebelvír a Ravenclaw, kteří byli vybráni pro Nebelvír jako jeho rodiče. Brzy se stane přáteli s Ronem Weasleym a Hermionou Grangerovou, kteří ho doprovází na mnoha dobrodružstvích, které prožije, dokud nedosáhne své konečné konfrontace s temným čarodějem lordem Voldemortem.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP