Hry s subway surfers zdarma

Hrajte bez stahování více než 84Subway surfers hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Subway surfers hry online


Hry s subway surfers zdarma

Online hry s subway surfers

Běhejte a uhýbejte v Subway Surfers 🔥


Subway Surfers, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 84 souvisejícími hrami, které lze zobrazit

Surfujte po stopách metra v Subway Surfers spolu s Jakem, Trickym a Freshem. Utečte před ochrankou, která vás přistihla při graffiti na vagónech, a může vás přimět skončit s kostmi ve vězení.

Co je Subway Surfers?


Zdá se to jako včera, kdy si všichni začali stahovat Subway Surfers do svých mobilních zařízení a letos titul oslavil 10 let, ani více, ani méně. Jeho jednoduchost a hratelnost jsou důležitou součástí jeho úspěchu a to, že jde o tak návykový herní režim, že jen stěží přestanete hrát. Nakonec je to hra, ve které musíte překonat sami sebe, protože v každém závodě se budete snažit zvýšit svůj dosavadní rekord.

Příběh této hry vyvinuté společnostmi Kiloo a SYBO Games je velmi jednoduchý a hraje v něm Jake, mladý graffiti umělec, který vidí vagóny jako dobré plátno, na které lze zachytit své umění. Všechno vypadá normálně, dokud se neobjeví ochranka, která Jakea objeví a začne honička na kolejích. Musíte se vyhnout kolizi s překážkami, jinak vás chytí ochranka. Cestou navíc musíte nasbírat co nejvíce mincí a za každý ujetý metr ve hře budete přidávat body. Tím si založíte svůj vlastní rekord a za nasbírané mince si budete moci koupit vylepšení pro svého hráče v následujících hrách.

V rámci aktualizací se zrodilo Subway Surfers Tour a každý měsíc je hra aktualizována a nachází se v novém městě na světě. Všechny tyto hry najdete na našem webu a s nimi se můžete vydat na tuto zábavnou cestu s Jakem, který maluje vagóny po celém světě svým sprejem.

Jak hrát Subway Surfers


Hraní Subway Surfers je nesmírně jednoduché, a to natolik, že si ji jako hlavní hru vyberou i ti nejmenší členové domácnosti. Ve hře musíme uniknout a to se odehraje na 3 kolejích. Pro změnu mezi centrálním pruhem, levým a pravým, se musíte pohybovat, protože v každé z nich se objeví překážky, které můžete buď přeskočit, nebo podjet. Vlaky jsou nejnebezpečnější překážky, takže na ně musíte být opatrní.

Po cestě také najdete vylepšení a vylepšení, jako jsou hoverboardy. Je to brusle, která se vznáší ve vzduchu a také vám dává extra šanci, pokud havarujete, protože po ní můžete pokračovat ve hře. Mezi vylepšeními najdeme jetpack, super tenisky pro skok výš nebo magnet, který vám umožní sbírat více mincí ze svého okolí.

Pár her Subway Surfers a jsme si jisti, že rychle získáte kontrolu nad hrou a vším, co potřebujete, abyste mohli začít sbírat body a nastavit rekord, který je těžké překonat.

Objevte všechna Jakeova dobrodružství v Subway Surfers na našem webu


To, co začalo jako jednoduchá mobilní hra, má nyní velkou sbírku online miniher, se kterými můžete zažít Jakeovo dobrodružství. Jeho úspěch prokázaly věci jako skvělé Subway Surfers World Tour a je to tím, že budete moci najít různé specializované verze a odehrávající se v nejvýznamnějších městech světa.

Subway Surfers Seoul, Subway Surfers v Barceloně nebo Subway Surfer v Curychu jsou některé z titulů, které pro vás máme, aby pro vás zábava na kolejích nikdy neskončila. K nim se přidá mnoho dalších online miniher, které dokázaly dokonale replikovat hratelnost této hry.

A nemůžete minout hry Subway Surfers s dalšími klasikami videoher, jako je Sonic's Subway Surfer nebo Tom Ru, Subway Surfers s My Talking Tom. To vše a mnohem více v naší sbírce online her Subway Surfers .Přehrajte si všechny sbírky Subway surfers hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie