fotbal

Fotbal hry

+ 50
nový
Friv hryFriv hry
+ 80
nový
Fotbal hryFotbal hry
+ 20
nový
Fifa hryFifa hry
+ 10
nový
Ronaldo hryRonaldo hry
+ 30
nový
2 hráči hry2 hráči hry
+ 60
nový
Sportovní hrySportovní hry

Fotbal hry

Fotbal hry

V této sekci najdete hry, které je nutné vytvořit nejlepší pohyby své oblíbené hráče. Můžete vystavují postihu hry, trénovat své rohy nebo volné kopy, hrát plnou hru s reálnými hráči nebo cabezones, hracích soutěží Světového poháru, v lize a Lize mistrů. Budete moci hrát se svými oblíbenými týmy jako FC Barcelona, ​​Real Madrid, Chelsea, Liverpool, či výběrů, jako je španělština, Brazílie, Argentina, atd to vše a mnohem více najdete v této kategorii, kde můžete žít svůj vlastní dobrodružství jako hráč a věnovat více času na svůj oblíbený sport. Ponořte se do šílenství fotbalu v této nádherné části.

Fotbal známá jako krásná hra a jeho historie sahá až do středověku. Počátky regulace a hraní, jak ho známe dnes začala v devatenáctém století v Anglii. V tomto sportu dva týmy z jedenácti hráčů, kteří mají soutěžit o míč skončí v obličeji soupeře branku. Čím více kuličky, které se vejdou na opačnou stranu, bude vyhlášen vítězem.

Nejslavnější moment hráči Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Rooney, Iker Casillas, Sergio Ramos, Neymar, atd. Většina z nich hraje ve španělské lize, jeden z nejvíce zdobené anglickém jazyce. Fotbal má velká očekávání v těchto zemích kromě Itálie, Nizozemska, Německa a většina zemí Latinské Ameriky, s týmem Brazílie, která má více Světových pohárů pod opaskem. Hráči triumf pro svou dovednost s míčem, jeho schopnost střílet góly působivé a nemožné zatáčky vlevo s otevřenými ústy na veřejnosti.