Hlídková štěňátka na záchranuPAW Patrol puzzle html5Kung Fu hlídka CubsPaw CrushPaw Patrol TenisovýPaw Patrol PiratePAW Patrol: Hlídkové CubsPaint Paw PatrolPaw Patrol BouncePaw Patrol GoPaw Patrol Skryté hvězdyPaw Patrol obličeje SpaPaw Patrol Bay Patrol AventuraPaw Patrol hry


Ostatní hry PAW Patrol

Nickelodeon Jr: Lemonade StandŠťastný mazlíčekNakrmte číslo svého psaWanda se stará o toulavého psaPorodu na dítěFive Nights at Kid's TVRyder zachytit Pokémon GoDoom Patrol

PAW Patrol hry

Cestujte na Bahía Aventura s Paw Patrol

Nabízíme ty nejlepší online hry Puppy Patrol nebo PAW Patrol v angličtině. Jsou zábavné a vzdělávací hry, kde se můžete dozvědět více o malého štěňátka televizi jsou velmi módní.

Zde mluvím trochu Patrol Cubs, abyste je mohli lépe poznat. Tato hlídka Canina zahrnuje dvanáct znaků, chlapec jménem Ryder deset let a jedenáct roztomilá štěňátka s názvem: Marshall, Štěrk, Chase, Rocky, Zuma, Skye, Everest, Cali, Wally a Gallileta.

Všichni žijí v Adventure Bay, velmi zvláštní město, kde přetékající dobroty a štěstí jeho obyvatel, ale někdy sousedé dostat do potíží a PAW Patrol mláďata přijít na pomoc. Každé štěně má jedinečnou schopnost a jen oni mohou pomoci obyvatelům tohoto města.

Ryder je chlapec deset let a je příjemcem urgence města prostřednictvím volání na jeho mobilní telefon. Má na starosti odesílání Puppy Patrol hlídkovat město Bahia Aventuras mimořádných událostí, které vám pomohou vidět v telefonu.

Patelrollen af ​​hvalpe af Nickelodeon skal du løse problemerne med Bahía Aventura

Go to TOP