Sonic IOSonic CrossMario vs Goku: FilmSonic vs Vegeta: FilmStín vs Vegeta: AnimaceGoku vs Sonic: AnimaceSonic 6Sonic kartDobrodružství SonicSonic pod mořemSonic SlideSonic RPG 7Sonic závodníkSonic flash onlineSonic demoSonic jumpingSonic na Angel ostrověSonic ClassicZdobit SonicSonic šetří MarioSonic tetrisGreen SonicFinal Fantasy Sonic x2Sonic v Angel ostrověSonic motocykluSonic platformaSonic BoomEmerald sonicSonic xtremerSonic flahsSonic exe 2Sonic rpg 5Sonic útokSonic tvůrceSonic a TailsSonic ManiaMarionicSonic prohrál v Mario Svět 2Sonic bláznivý světSonic ninja motocyklSonic na vodním skútruSonické surfováníOzdobte místnosti Sonic BoomRally koloKonečným Sonic3d Sonic Boom děloMario, Sonic a Aladdin skvělá trojiceSuper Mario zachrání SonicSonic: 3d sněhové závodySonic saiyansSonic vs vegeta Super SaiyanSonic pacmanSonic snowboardingSonic hvězdy závod 2Eggman Kristen loftFinal Fantasy Sonic xSonic a jeho přítelkyně cestování na koleSonic NintendoSonic mahjongPapírové trubkySonic návrhářSonic 4Mario SonicSonic SegaSonic Boom: Amy Rose Dress upSonic prohrál v Mario WorldMario a Yoshi dobrodružství 2Sonic v Mario Svět 2Super Smash Flash 2Sonic bláznivý světSonic v motokrosu

Sonic hry

Porazte Dr. Eggman se Sonicem

Sonic popularita vedla k bezpočtu hry Od svého vzniku Sega. Na rozdíl od samotných mnoha her se svými přáteli, když triumfoval na olympijských hrách proti Mario Bros Zahrál si také v několika sériích animace až dosud byl propuštěn Sonic Boom, novou verzi našeho charakteru. Nejrychlejší modrý ježek je schopen jet rychleji než rakety a bojovat proti zlu Dr. Robotnik zachránit Animal Planet před vyhubením. Ale nejen to proto, že tento konkrétní hrdinský ježek má dobrodružného ducha, který bude neustále cestovat po světě v hledání nových dobrodružství.

I když je čelí zla robotů ošetřující lékař s úsměvem, jak miluje silné emoce. Ačkoli jeho asistent Tails je opačný, s ustaraným vzduchem čelí situace s počáteční strach, ačkoliv moci využít veškerou svou hodnotu, pokud to situace vyžaduje.

Tails je dvouocasý lišák s vysokou inteligencí, takže se stává vynálezce může vytvořit nejmodernější stroje a lodě. Je také schopen bojovat nablízko jako Sonic a když ne tak rychle, může létat pomocí svých dvou ocasy jako vrtulník. Spojit tyto dva chlupaté hrdiny v zachraňuje svět zvířat a Dr. Robotnik bojovat.

Անիվը Sega- ի ոզնիով Ոսկե ծիրանի աշխարհում, որը ոչնչացնում է Dr Eggman- ի բոլոր թակարդները

Go to TOP