Hry, hry zdarma a online hry


Baldiho Parkour

Baldiho Parkour
Související a doporučené hry

Přijmi mě Roblox Roblox Parkour 400 úrovní Hra Roblox Squid Roblox VS Kogama Parkour Podvodník Minecraft World 3D Sonic parkour Fortnite online ve Scratchi Fortnite IO Super Mario Bros: Dobrodružství pro více hráčů! FNF vs Rainbow Friends Fortnite PvP Simulator Hello Neighbor in the Roblox Ahoj soused Alpha 3 Kogama Parkour 4 hráči Roblox: Ahoj soused Mezi námi Mod for Minecraft Garry' s Mod - Military Wars Multiplayer Parkour jednorožců v Kogamě Stavět ve Fortnite Darwinova ročenka Minecraft zdarma Cuphead v Kogamě
Fortnite hry2 hráči hryKogama hryParkour hryFifa hryMortal kombat hryOheň a voda hryPark hryŘídit hryCrash bandicoot hry
Baldiho Parkour
Baldiho Parkour
Baldiho Parkour
Baldiho Parkour

🌟 Hodnotit hru
4.2 /5 z 3187 hlasů
Roblox hry zdarma

Baldiho Parkour

Je to bezplatná online hra Roblox a Kogam


Baldi je protagonistou slavné hrůzy a dnes přichází ve své verzi Kogamy se svým velkým parkourem. Budeme muset čelit 25 úrovním různé obtížnosti, dokud nedosáhneme cílové čáry. Naším cílem bude skákat a vyhýbat se překážkám, které překonají různé fáze hry a posunou se vpřed.

Kromě původní cesty budete mít mnohem jednodušší sekundární cestu pro případ, že byste uvízli v některé z fází. Buďte zruční, ale také rychlý, protože pouze jeden hráč bude schopen prohlásit za vítěze v této parkourské kariéře Baldiho v Kogamě.

Hrajte Baldiho Parkour zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Roblox a Kogam, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-05-18T11:08:57+00:00


Ovládací prvky hrát
👥 Hra pro více hráčů, dva hráči, hrajte s přáteli

GAMEPLAYS, YOUTUBE