Hry s geometrie dash zdarma

Hrajte bez stahování více než 35 Geometrie dash hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Geometrie dash hry online


Hry s geometrie dash zdarma

Online hry s geometrie dash

Nejtěžší úrovně Geometry Dash 🔥


Geometrie Dash, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 35 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami geometry dash .
Otestujte si své reflexy v nemožných odlehčených úrovních Geometry Dash, snažte se nenarazit na překážky a dokončit kurz s velkou dovedností.

Vše, co potřebujete vědět o Geometry Dash


Geometry Dash se chystá oslavit 10 let od svého prvního vystoupení na mobilních zařízeních, a to v srpnu 2013 díky Švédovi Robertu Topalovi a jeho společnosti RobTop Games. O rok později by hra spatřila světlo na platformě Steam a stala se revolucí ve světě videoher.

K velkým lákadlům patřila bezesporu jeho jednoduchá hratelnost, ale také soundtrack a náročnost jeho úrovní. Hra spočívá v ovládání čtverce na cestě plné překážek s tím handicapem, že pokud narazíte na nějaký předmět, když nestihnete skok, musíte začít od začátku. To se liší v závislosti na typu hry, kterou si vyberete, protože v cvičném režimu můžete nastavit kontrolní body pro případ, že cestou zemřete.

V původní hře je 21 úrovní s přibližným trváním minuty a půl. Ale v původní hře byl také implementován režim editoru úrovní, takže hráči mohli vytvářet své vlastní úrovně a sdílet je s komunitou. Najdeme zde úrovně různých charakteristik jako trpasličí, krátký, střední, dlouhý a XL, s délkou trvání více než dvě minuty.

Pak najdeme Geometry Dash Lite, což je demo verze, takže si můžete vyzkoušet původní hru, i když mimo jiné nebudete mít přístup k funkcím, jako jsou uživatelské úrovně nebo editor úrovní. Není to jediná alternativa, která se zrodila z Geometry Dash a najdeme zde i hry Geometry Dash Meltdown, Geometry Dash World nebo Geometry Dash SubZero, což jsou bezplatné alternativní hry pro mobilní telefony.

Nejlepší online hry Geometry Dash


Geometry Dash dosáhla velké části svého úspěchu díky tomu, že mnoho youtuberů a streamerů vidělo potenciál této hry, když došlo k jejímu komentování. Hněv jen rostl a brzy si vysloužil přezdívku jedné z nejtěžších her současnosti. Velký úspěch hry byl viděn nejen u jejích původních titulů, ale také ve velkém rozšíření online miniher, které dokonale napodobovaly hratelnost Geometry Dash, navíc ve verzi Geometry Dash Lite, což bylo bezplatné demo, ve kterém zkuste toto dobrodružství.

Na našem webu najdete širokou sbírku titulů Geometry Dash, které můžete hrát online zcela zdarma a bez stahování. Máme více než 30 her, které dokonale replikují to nejlepší z Geometry Dash, ať už jste hráli originál a chcete nové emoce, nebo prostě chcete hrát bezplatné verze. Objevte vše, co vám můžeme nabídnout v této kategorii online her Geometry Dash.

Zahrajte si Geometry Dash online na našem webu


Pokud vás zajímá, jaké typy online her Geometry Dash můžete najít na našem webu, odpovědí je mnoho. Bezpochyby se většinou jedná o online minihry Geometry Dash, které byly v originále nastaveny tak, aby vytvořily úrovně a titul velmi podobný tomuto. Existují však i další velmi zábavné verze, jako je hra Geometry Dash FNF.

Možnosti jsou velmi otevřené a vy si můžete jednoduše vyzkoušet a pobavit se vším, co vám na naší stránce nabízíme. Nejlepší na tom všem je, že naše hry jsou 100% bezpečné, neobsahují viry a, co je obvykle nejoblíbenější, není třeba je stahovat ani nic platit. Pokud tedy hledáte tu největší zábavu s online hrami Geometry Dash, zveme vás ke hře v této kategorii na našem webu.Přehrajte si všechny sbírky Geometrie dash hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie