Hádej, kdo? hrůzaTrapRush boje: Děsivý CampOuija OnlineTajemství NecromancerMomo Horror StoryIT ESO PaměťDěs TimoreHalloween zapalovačBěh nikamSlendytubbies beta 2Šílenství Clicker: Paměť5 hodin noční můryVážený Grim Reaper!Hororové městoSlendrina musí zemřít: Najděte východUnikněte od Michaela MyerseZlí klauniHořící lesDžungle strachuVyčistěte město ČernobylVe tměScooby Doo: Útěk z duchaScarymaze. IoResident Evil Biohazard 7: Puzzle on-lineTrollface Quest: Horror 1Adam DuchSlendrina je tadyBendy zbarveníSpiderman VS Freddy FazbearZoolax noci: Evil klauniYandere zabíjení senpaiGeometrie Dash HorrorPinstripe: Otec v pekleSniper na ulici: Vrah zombieSaw PaměťZombie jedli mé sousedyFive Nights at Freddy´s paintCall of Duty: WW2 ZombiesVictor a Valentino: Taco TerrorTrollFace Quest: Horror 2Divoký střelecPoslední pánFive Nights at Freddy's PuzzlesPět písmen noci na Freddy'sÚtěk s Freddy z FNAFZombie invasion 3DFortnite Zombies OnlineKlaun nocí: 7 Noci v cirkuseHrdinové se zaměřili na útokFreddy´s FNAF: Escape HouseChodící mrtvoly: Opuštěné městoZastřelte mimozemské zombieZombie GemFNAF worldDoomMonsterz BasketZasáhni trollaNajděte rozdíly HalloweenuStrašidelný Halloween RaceDoplňte si princeznu na HalloweenZánik chodících mrtvýchKouzelník zabíjí zombieČerv hrůzyStřílejte býkyUžijte si HalloweenCreepy Death AlleyPrincezny: Halloween FrightsKrvavý zombie útokRezidence zlaRozdrťte dýněZombie Call 3Halloween svátekTrapdoorMonstra a bazooka: HalloweenZločin ve městě 2: 3DZombie RebornTTMA ArenaRapunzel: Strach z filmuBloky pixelů: policie a teroristé


Ostatní hry teror

Koupelna japonský hororExmortis 2 HorrorJHorrorAraya: Uvězněn v blázinciJedlík srdceVítejte v pekle: OutlastUniknout: Evil MadhouseForgotten Hill SurgeryÚnos a připoutanýZabít zombie v pekleZapomenuta Hill PuppeteerThe GrudgeStrašidelný dům: HHMSlender Man of KogamaPoltergeist hledá dopisyHonil ve stínuÚtěk z temné místnostiHra japonského hororu


Teror hry

Připravte se na děsivý zážitek

Nejlepší hororové hry jsou k dispozici na našich webových stránkách. Hrát tyto mini-hry zcela zdarma online děsivé a konfrontovat zlo, které číhají ve tmě. Být statečný a nebojte se, můžete překonat všechny tyto tvory noci!

Připravte se bát pravdy s hororových her, monstra jsou na volné noze a při pohledu nevinných obětí, jako byste se vystrašit nebo horší. Možná si jen chcete trochu zábavy na své náklady dává vám dobrý vyděsit, ale některé z nich jsou děsivé stvoření a mají žízeň po krvi může učinit je agresivní.

Jediné útočiště najdete je strašidelný dům, který si přejete byste nikdy nepřijde, strašidla číhající uvnitř i zlobit, když neuctivé muž přerušil svůj věčný odpočinek.

Navíc všechny naše smůla mrtvých stoupne z hrobů, aby se pokusili jíst naše mozky, musíte zvolit zbraň a bojovat proti nim mlátit hlavami s tím, co najdeme. I když vás nevyděsil, pokud hledáte možná můžete pomoci Mario zachránit houbové království temnoty, duchové jsou prováděny s ním a princezna chybí. Mario čelí nejisté zlo, protože to nezdá pracovat zlo Bowser. Připravte se na hru více nadpřirozené plošinovka jste nikdy hrál tuto postavu.

Můžete běžet, skrýt se pod stolem, ale psychopaty se nezbavíte

Go to TOP