Mythological Heroes: Armáda bohůBloble. IoStratEvadeYORG.io 3Středověké říšeZmrazené IslandsChránit základnuDefenzivní linieBránit svůj hradStředověká rozhodnutíBrání královský hradEmpire 2Tower Defense: ZombieŘíše GalaldurStředověkIsland Tribe 5CivilizaceZlobři a lidéBohové a démoniNativní vs evropskéDefend svůj hradMonokódní magnátSchool-válkyBalloon FrenzyBitevní zařízení 3Back 2 BackEpic War 2Kočka a myšPozor, kde budete krok!!Hvězda DominionVelká hra, PirateUn Apetit


Ostatní hry strategie

Lanová houpačkaBitva TowersPiráti láska sedmikráskyStickman Army: Obránci Bílého domu1941 Frozen FrontTankové války onlineŠachy pro mobilní telefonyMedicína pro zlomené srdceCurver Fever ProŽluté čáryFlick Pool StarDobýtOvládejte modrou kouliHappy GlassYoutuber SimulatorOvládání semaforů Cars 3Backyard HeroesVytvořit hardware

Strategie hry

Naplánujte nejlepší strategii porazit

V této sekci naleznete širokou škálu her, jejichž společným je strategie. Existují hry, ve kterém je všechno může změnit v závislosti na osobě, která hraje a vše bude záviset na plánu, že každý se vyvíjí při provádění poslání hry. Ne každý si myslí, že stejné a dva různé myšlenky mohou být užitečné, jediná věc, která se mění, je způsob, jak plnit úkol, ale všichni mohou vést k úspěchu, pokud správně zvýšena.

Příkladem toho je válečné hry, nejhojnější v této kategorii, ve které každý hráč vybere svou hru: ať už je obranný, útočné nebo střídavé obojí. Všechny tyto formy hry mohou podniknout, aby překonaly výzvy, pokud jste také dát svou strategii a provádět s přesností. Vše se liší v závislosti na osobě provádějící hru jako každý uvádí do praxe různých triků a technik plnit misi. V těchto hrách bude úplně jedno, jestli bojovníci jsou více či méně silné, pokud mají dobré zbraně, atd To jsou věci, které vám pomohou, ale jaké bude určovat vítězství je vaše herní taktiky.

Ale v této kategorii najdete válečné hry, tam bude nejen mnohem více ve způsobu hraní každého člověka liší a mohou vydělávat. Nejklidnější budou mít s hrami, které používají vaši hlavu najít nejlepší způsob, jak se vyhnout obtížnost každé úrovni. Máme hry, kde je nutné provést dobrou strategii, jak pokročit podnikání, porazit soupeře ve hře, při provádění každodenních profesí v co nejkratším možném čase a vyhýbání se překážkám, atd Stručně řečeno, celá řada miniher, které testují své strategické schopnosti s hrami a dokázat, že máte výsadní mysl k překonání těchto her.

Nečekejte, aby si užívat naši strategii hry, které jsou již k dispozici pro vás a ty, které mají přijít v budoucnu. Jsme neustále aktualizovány, aby vám to nejlepší ze strategických her a vychutnat si je na našich webových stránkách co nejdříve.

Získejte svůj cíl pomocí technických vlastností, abyste mohli naplánovat bezpečné vítězství





Go to TOP