zdarma Halo Hry

zdarma Halo Hry

Halo má přijít ve svém minihru pro PC bez nutnosti stahování verzi, stačí se přihlásit do hry. Chytit vlajku před cizinci přicházejí do budoucnosti

Halo HryZdarma Jak víte Halo Hrát
Jak víte Halo
Zdarma Halo Spartan šaty Hrát
Halo Spartan šaty
Zdarma Halo Combat Evolved Hrát
75%
Halo Combat Evolved
Zdarma Halo Master Chief Hrát
Halo Master Chief
Zdarma Halo Spartan Assault Hrát
Halo Spartan Assault
Zdarma Halo Hrát
Halo
Zdarma Brnění zmrzačení Hrát
Brnění zmrzačení


+ Halo Hry
Zdarma Battle Area Hrát
Battle Area

halo

Halo Hry

Jak hrát halo zdarma ke stažení

Halo Reach je jedním z nejnovějších splátek v sérii Halo vyvinuté společností Bungie, vypráví o prvním setkání s hroznou lidskou smlouvy. I když tento problém není přítomen Master Chief, my ztělesňují mladý člen spartánské čety poslal potlačit povstání lidské kolonie Spartan. Ale po dosažení planetu, oni si uvědomili, že existují v oblasti, kde museli najít přeživší nikdo nepřežil. Vidět porážku vyrobenou rozhodnout vyšetřovat a zjistí, že Pakt přišel na planetu, jeho účel je neznámý, ale lidstvo se zdá v nebezpečí.

Spartan Vaším úkolem je evakuovat všechny civilisty z planety co nejdříve, a vyhnout se větší ztráty. K tomu je nutné použít dobrý arzenál, který zahrnuje odstřelovací pušky, raketomety, granáty, samopaly a jestli se nám podaří sehnat zbraně nepřítel může počítat s novými zbraněmi. Ale ne všechno je omezena na zbraně, protože si můžeme vybrat mezi různými vozidly na dokončení mise. Můžeme letět Bungie v plné rychlosti, zatímco jeden z našich spolupracovníků používal věžička, připojit se spartánský a šetří lidstvo.

Nyní jsou k dispozici nové Halo hry, kde můžete komunikovat s survivals Master Chief v několika misí, kde budete muset zaútočit na cizince žít dál. Příběh začíná, když sonda má problém a je nucen přistát na neznámé planetě, kde očekáváte miliony nepříjemných překvapení. Máme také hry, kde si můžete vytvořit brnění Master Chief, můžete jej upravit jak se vám líbí.

Halo již způsobil rozruch na hlavních platformách, jako je Playstation nebo Xbox her s jejich nejnovější Halo 4 a 5 Halo Guardians. Nyní je uspět s miniher, které jste shromážděny a kde mohli žít dobrodružství této hry v úplně jiným způsobem. Zkuste tyto verze a nesmí být poslední vědět!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games