Mortal Kombat hryBojovatStreet FighterArkádaAmerický zápasBox

🔥🔥🔥 Ostatní hry Mortal KombatZápas: Robot RingZápas: Robot Ring Boj: Thai Fu 2Boj: Thai Fu 2 Deadly Shooter: Lov dinosaurůDeadly Shooter: Lov dinosaurů Goku vs SuperhrdinovéGoku vs Superhrdinové Vylepšený Street FightVylepšený Street Fight Tekken 1Tekken 1 Smrtící útokSmrtící útok Tekken 2Tekken 2 JoJo's Bizarre AdventureJoJo's Bizarre Adventure Překvapte super hrdinyPřekvapte super hrdiny Mortal Cage FighterMortal Cage Fighter

Mortal Kombat

🔥 Zničte soupeře v Mortal Kombat 🔥

Stojíme před bojovníky Mortal Kombat v režimu pro 2 hráče, abychom provedli každou ze svých smrtelníků a dokončili ho, abyste porazili soupeře.

Tato série vytvořená v roce 1992 byla zahájena v rekreačních strojích, které zaujaly hráče, dokud se konečně nedostali ke konzolám a nyní jsou k dispozici na vašich obrazovkách. Historie této ságy nám vypráví příběh jejích postav, z nichž každý je jedinečný az různých důvodů soutěžit na turnaji Mortal Kombat. Existuje spousta bojovníků a každý z nich má jedinečný styl boje, někteří dávají přednost boji z ruky do ruky, zatímco jiní jsou schopni využít duchovní energie k překvapivým útokům. Někteří používají zbraně, háčky nebo drápy mezi jinými gadgety k boji, to nás přivádí k bodu, kdy můžeme provádět speciální pohyby s každým z nich zvaným Fatality, abychom skončili naopak. Smrtelnost je brutální hnutí plné krve a je navrženo tak, aby neutralizovalo nebo zabilo našeho soupeře. Připojte se k boji o titul šampionátu turnaje a eliminujte své soupeře na základě ran.
Go to TOP