Hry s mortal kombat zdarma

Hrajte bez stahování více než 21 Mortal kombat hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Mortal kombat hry online


Hry s mortal kombat zdarma

Online hry s mortal kombat

Zničte soupeře v Mortal Kombat 🔥


Mortal Kombat, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 21 souvisejícími hrami, které lze zobrazit

Bojovníkům Mortal Kombat čelíme v režimu pro 2 hráče, takže můžete provést fatalitu a Finish Him každého z nich, pomocí kterých můžete porazit protivníky.

Užijte si bojovou hru Mortal Kombat


Tato série vytvořená v roce 1992 byla vydána v arkádových automatech a uchvátila hráče, až se konečně dostali na konzole a jsou nyní k dispozici na vašich obrazovkách. Příběh této ságy nám vypráví, jak byly její postavy vybrány k boji v turnaji, kterého se účastní vybraní lidé ze všech království.

Existuje velké množství bojovníků a každý z nich má jedinečný styl boje, někteří preferují boj z ruky do ruky, zatímco jiní jsou schopni využívat duchovní energie k provádění překvapivých útoků. Někteří používají k boji zbraně, háky nebo drápy, což nás přivádí do bodu, kdy s každým z nich můžeme provádět speciální pohyby zvané Fatality, abychom protivníka zabili. Fatality je brutální pohyb nabitý krví a určený k neutralizaci nebo zabití našeho soupeře. Zapojte se do boje o titul turnajového šampiona a eliminujte své protivníky v těchto bezplatných online hrách Mortal Kombat, které můžete hrát na PC nebo mobilních zařízeních Android.

Nyní se můžete na našem webu zapojit do nejlepších bojů Mortal Kombat, a to jak s nejklasičtějšími originálními hrami, tak s online minihrami, které byly zasazeny do jejich dobrodružství, aby nabízely velmi zábavné bojové hry na internetu.

Čím je Mortal Kombat výjimečný ve srovnání s jinými bojovými hrami?


Ve světě videoher existuje mnoho titulů, ve kterých si můžete otestovat své bojové schopnosti, ale Mortal Kombat od svých počátků vyčníval z řady. Když Mortal Kombat vyšel, bylo bezpochyby nejpozoruhodnější jeho extrémní násilí a jeho velká, plně digitalizovaná grafika. Bojovníci byli z větší části lidé a byli znovu zajati a začleněni do hry, přičemž každý z nich měl jedinečné a speciální schopnosti. Každý hráč má za sebou svůj příběh, aby se mohl zúčastnit turnaje Mortal Kombat a dá ze sebe vše, aby dosáhl vítězství.

Mezi bojovníky najdeme pohyby z ruky do ruky a další, které budou využívat speciální síly nebo zbraně jako nože. Bezpochyby jednou z největších předností Mortal Kombatu byla ta skvělá poslední rána, která zasáhla soupeře, a kde můžeme nejvíce vidět extrémní násilí, protože zahrnovalo dekapitace, rozřezání, výbuchy a mnoho dalšího. Mluvíme o těch známých jako Fatalities, i když postupem času se objevily nové verze jako babalities, animalities nebo brutality.

Připomeňte si nejlepší souboje Mortal Kombat a užijte si jeho speciální funkce, díky kterým je tato pouliční bojová hra jedinečná, ve které může být pouze jeden vítěz.

Objevte náš výběr online miniher Mortal Kombat


Na našich webových stránkách jsme vytvořili kolekci více než 20 online her Mortal Kombat, které si nyní můžete začít užívat na svém PC nebo mobilních zařízeních. V této kolekci najdete vše od klasických Mortal Kombat titulů, díky online retro konzolovým simulátorům, až po další online verze, které si fanoušci na základě těchto bojů vytvořili.

Pokud již máte svou oblíbenou postavu, začněte na našem webu s nejklasičtějšími dobrodružstvími Mortal Kombat a ukažte, že nemáte soupeře, pokud jde o střetnutí s nejsilnějšími bojovníky v této sérii. Dokážete vyhrát turnaj Mortal Kombat?Přehrajte si všechny sbírky Mortal kombat hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie