Hry s letadla zdarma

Hrajte bez stahování více než 73 Letadla hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Letadla hry online


Hry s letadla zdarma

Online hry s letadla

Převezměte kontrolu nad těmito letadly 🔥


Letadla, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 73 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami pilot, letadla, letectvi .
Vzlétněte se stíhačkami létajícími po obloze při hledání nepřátelských letadel

Troufáte si být pilotem v našich Leteckých hrách?


Vzneste se do nebe pilotováním vlastního letadla, vyberte si z velké flotily a naučte se pilotovat všechny typy letadel. Můžete být obchodním pilotem, kde na vašem dobrém pilotování závisí stovky životů, protože pokud uděláte chybu, můžete zemřít nejen vy, ale všichni vaši cestující. Nejprve se budete muset naučit všechny nástroje každého zařízení, jakmile to uděláte, procvičíte si parkování letadel a jejich pohyb po letišti. Když už ovládáte letadlo na zemi, je čas začít zábavnou část, začít vzlétat plnou rychlostí a udržet letadlo ve vzduchu. Pokud jste toho schopni, nezbývá vám než si užít klidné létání, i když se budete muset řídit pokyny řídících věží, abyste se vyhnuli kolizím s jinými lety nebo blížící se bouřce.

Pilotování letadla není snadný úkol, ale v těchto hrách se naučíte rozumět příkazovému řízení tohoto typu vozidla. Budete se muset vyhýbat překážkám a provádět honičky ve vzduchu mezi mnoha dalšími činnostmi, které nás v těchto dobrodružstvích budou výzvou. Poletíte s komerčními letadly, ale také s válečnými letadly a mnoha dalšími typy, které budou prezentovány v různých leteckých hrách na našem webu. Celá posádka bude záviset na vaší schopnosti pilotovat letadla a pokud nechcete způsobit nehodu, neztrácejte kontrolu!

The Airplane Games s nejzábavnějšími misemi na internetu


V naší nové kategorii her s letadly máme více než 70 her, ve kterých bude létání s letadlem vaším hlavním úkolem k dosažení cílů. Na našem webu je mnoho leteckých her, ale některé vyčnívají více než jiné. Rádi bychom zde jmenovali Jet Fighter Unity 3D, zábavnou hru, ve které budete muset vést válku ve vzduchu a zabít se a přitom porazit své soupeře. Velmi zajímavý nám připadá také Flight Simulator, letecký simulátor, ve kterém se od začátku naučíte řídit letadlo. Budete muset ovládat vzlet, ale i přistání, abyste dokončili své letecké třídy.

Toto je jen několik příkladů leteckých her, které můžete najít na našich webových stránkách, a pokud chcete zjistit, co dalšího vám můžeme nabídnout, zveme vás, abyste se podívali do kategorie leteckých her na našem webu. Neztrácejte kontrolu a ovládejte letadla, abyste vyhráli v těchto zábavných online hrách.Přehrajte si všechny sbírky Letadla hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie