Disney Princezny superhrdinové KomiksovéGoku vs SuperhrdinovéDisney princezny jako superhrdinovéNové superhrdinovéDisney Princezny: Svatební SuperhrdinovéLego superhrdinové puzzleSuperhrdinové: War of sněhové kouleBublina superhrdinovéMravenčí Man Marvel Superhrdinové

Superhrdinové hry

Vezměte si superhrdinu, kterou nosíte uvnitř

Vaše touha být hrdinou se stane realitou, která bude vykonávat více misí dostupných v těchto superhrdinových hrách. Setkáte se s celým světem Marvel a DC Comic v první osobě, bavíte se se svými nejslavnějšími superhrdiny a porazíte velké darebáky, kteří vám stojí v cestě. Ukončete plány zlých, kteří chtějí zničit zemi a zachránit světovou populaci před velkou katastrofou. Abyste toho dosáhli, budete se muset naučit moci všech postav, které hrají v superhrdinových hrách, které jsme vám dali k dispozici.

Spiderman, Batman, Iron Man, The Avengers, Thor, Captain America a hrdinky jako Batgirl, Wonderwoman, Catwoman a mnoho dalších na vás čekají v těchto zábavných superhrdinových hrách. Pokud jste vždycky snili o tom, že s nimi budete mít moc a bojovat proti zločinu, můžete si to s našimi online hrami splnit. Bavte se zničit zlé plány darebáků a dostat se k úspěchu jako skutečný superhrdina. Nenechte si ujít příležitost stát se klukem s pravomocemi a ukázat své dovednosti v online superhrdinových hrách.

Ovládejte dovednosti svých oblíbených superhrdin Marvel v epických bojích

Go to TOP