Hry s tekken zdarma

Hrajte bez stahování více než 6 Tekken hry online zdarmaMálo Tekken hry?

V tuto chvíli máme vydaných asi 6 her.Jsme si vědomi, že prohledáme síť a velmi brzy zveřejníme další Tekken hry s novými aktualizacemi.Brzy budete moci hrát více her , navrhujeme tyto související kategorie, které jsme sestavili a které jsou velmi zajímavé a návykové v souvislosti s Tekken hry

Hry s tekken zdarma

Online hry s tekken

Nejlepší pouliční boje jsou sporné v Tekken 🔥


Tekken, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 6 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami tekken .
Chcete znovu prožít skvělé bojové klasiky Tekken? Užijte si původní verze a Tekken Hackroms se simulátory na našem webu.

Vítejte ve vesmíru Tekken


Bojové hry jsou klasikou ve videohrách, ale nepochybně existuje několik ság, které v tomto výklenku věděly, jak vyniknout. Mluvíme o Mortal Kombat, ale ten, na kterém nám v této části záleží, je Tekken, sága Namco, která se zrodila jako arkádová hra a později se změnila v exkluzivní ságu PlayStation. Exkluzivita byla prolomena v sedmém díle, protože Tekken 7 vyšel pro multiplatformy (XBOX, Nintendo atd.) a jeho hry byly přizpůsobeny přenosným platformám, jako je Game Boy Advance nebo Wii U.

V různých dílech videohry Tekken jsme svědky obecné zápletky, ve které se proti sobě postaví řada bojovníků ve velkém bojovém turnaji, turnaji Tekken: The King of Iron Fist Tournament. V nich musíte projít kolem, dokud se nedostanete k velkému finálovému bossovi, abyste se prohlásili za šampiona turnaje. Ale v celé sáze je navíc sledován dějový oblouk, který dává vzniknout historické linii, která spojuje všechny díly ságy.

Postavy videohry Tekken se během různých dodávek měnily, viděli jsme, jak někteří odešli, jiní odešli a byli jsme svědky návratu mnoha dalších během dodávek. Jen málo bojovníků bylo ve všech edicích klasického Tekkenu a nyní si je všechny můžete užít s těmito verzemi online her Tekken.

Bojujte se svými oblíbenými postavami z her Tekken


Bojové hry Tekken poznamenaly před a po ve světě videoher a je to tím, že jde o jednu z nejdéle běžících ság v tomto stylu her. Příběh začíná Tekkenem a končí Tekkenem 7, ale nenechte se tím zmást, není jen 7 Tekken her. Mezi doručením a doručením vycházel speciální titul, jako je Tekken Tag Tournament nebo Tekken Revolution.

Během všech těchto dílů jsme se setkali s více než 100 bojovníky s vlastními dovednostmi a specialitami v různých formách boje a bojových umění. V každém díle se snažili představit nové postavy, zatímco jiné zmizely, ale nehodlali to dělat navždy. Jsou mezi nimi jména, která budou znít hodně jako Nina nebo Paul (oba jsou jedni z mála, co se objeví ve všech dílech ságy), ale i další jako King, Ling Xiaoyu, Kazama nebo Jinpachi Mishima, abychom jmenovali alespoň některé.

Všechny klasické postavy i ty nejnovější jsou na našem webu a faktem je, že úspěch Tekken překročil hranici videokonzolí a najdeme spoustu online miniher Tekken, se kterými zažijete skvělé chvíle zábavy. Podívejte se na našem webu do kategorie her Tekken a bavte se se svými oblíbenými bojovníky.

Užijte si klasické hry Tekken Online


Na našem webu si budete moci užít klasické hry Tekken a to díky online retro konzolovým simulátorům. Díky těmto emulátorům budeme moci znovu prožít mimo jiné nejklasičtější dobrodružství Tekken, Tekken 2 nebo Tekken 3. Nejlepší na tom je, že si nebudete muset nic stahovat do PC ani mobilních zařízení a tyto verze si můžete zahrát online zdarma.

Kromě toho v této části webu najdete také hry ve stylu Tekken v jejich online miniherních verzích. Tekken velmi ovlivnil bojové hry a ve světě miniher najdeme mnohé, které dokonale napodobují hratelnost tohoto slavného titulu. Už nečekejte a objevte vše, co pro vás v této kategorii online her Tekken máme.


Jaké jsou nejoblíbenější Online hry s tekken?


Přehrajte si všechny sbírky Tekken hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie

Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry