Batman hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry batmanLego DC Mighty MicrosLego DC Mighty Micros Super Heroes: Tajné TvářeSuper Heroes: Tajné Tváře Malí super hrdinovéMalí super hrdinové Batman v Superman: Dawn of JusticeBatman v Superman: Dawn of Justice Hádej superhrdinaHádej superhrdina Goku vs SuperhrdinovéGoku vs Superhrdinové

Batman

🔥 Sledujte Gothama darebáky s Batmanem 🔥

Pohybujte se s Nočním rytířem v Gotham City, abyste zastavili Joker a Harley Quinn, mimo jiné skvělé darebáky, kterým čelí při svých dobrodružstvích.

Batman, batman, je superhrdina, který je zodpovědný za ochranu obyvatel Gothamu. Za maskou leží Bruce Wayne, milionář, který nemá zvláštní moc, jednoduše využívá technologický pokrok k vytváření zbraní a pomůcek, které mu pomáhají v jeho misi na záchranu světa. Mezi její nejvěrnější spojence najdeme jejího neoddělitelného společníka Robina, Batgirl nebo jejího komorníka Alfreda. Batman bude muset čelit mnoha darebákům, kteří chtějí zničit Gotham, a mezi nimi zdůrazníme přítomnost Joker nebo tučňáka. Nastal čas dát Gothamovi bezpečné bojování se zlem vedle Batmana.
Go to TOP