Naruto shippuden hry

Zobrazeno 12 her na vyhledávání: Naruto shippudenNaruto Shippuden: Naruto vs. SasukeNaruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke Naruto OnlineNaruto Online Crazy NarutoCrazy Naruto 3D Naruto Adventures3D Naruto Adventures Naruto Test: Kolik toho víš o manze?Naruto Test: Kolik toho víš o manze?


Yo-Kai Watch hry
Více než 5 her
Nickelodeon
Více než 27 her
Teen Titans Go!
Více než 23 her
Kreslené, kreslené sítě hry
Kreslené síťové výkresy
Boj
Bojovat a bojovat
Sailor moon
Více než 7 her
Pokémon hry
Více než 97 her
Nintendo
Konzola nintendo🔥🔥🔥 Ostatní hry Naruto shippudenRada Naruto NinjaRada Naruto Ninja Naruto: Paměťová kartaNaruto: Paměťová karta Naruto: Obleč seNaruto: Obleč se Naruto Uzumaki Free FightNaruto Uzumaki Free Fight Bleach vs NarutoBleach vs Naruto Anime pokémonAnime pokémon Kung fu: zuřivost drakaKung fu: zuřivost draka
Zahrajte si další Naruto shippuden hry

Procvičte si své ninja dovednosti s Naruto 🔥

Naruto shippuden

naruto, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 12 souvisejícími hrami, které lze zobrazit.


Postavte se protagonistovi proti jiným postavám Anime v boji proti Goku nebo Bleach a sledujte nová online dobrodružství manga Naruto Shippüden.

Naruto shippuden je protagonistou stejnojmenné mangové série, která vypráví o dobrodružstvích dospívajících ninja. Naruto shippuden usiluje o to, aby se stal dalším Hokage skryté vesnice Konoha, každý den trénuje, aby ovládl své ninja dovednosti a kvalifikoval se pro tento titul. Z tohoto důvodu se musí naučit ovládat velké množství ninja technik, to vše při přenášení kletby, když jeho prastarý otec kočárku zamkl jednu ze svých předků uvnitř. Naruto shippudenův otec tím, že obětoval svůj vlastní život, vložil do svého syna devíti sledovanou lišku, což mu dává spoustu čakry a síly. Pokud však nedokáže ovládnout a ovládnout tuto moc, nakonec ztratí kontrolu, čímž osvobodí tuto šelmu, která pouze rozsévá chaos a ničení. Když si tento mladý muž vytvoří svou vlastní cestu ninja, zvládne nemožné techniky a vyvine nové, což každého překvapí. Nebude však snadné stát se Hokágem, protože tam mocní nepřátelé číhají tam ochotni ukončit svůj sen.