Naruto shippuden hry

Zobrazeno 9 her na vyhledávání: Naruto shippudenNaruto OnlineNaruto Online Crazy NarutoCrazy Naruto 3D Naruto Adventures3D Naruto Adventures Naruto Test: Kolik toho víš o manze?Naruto Test: Kolik toho víš o manze?


Boj hry
Bojovat
Nickelodeon
Více než 26 her
Teen Titans Go!
Více než 22 her
Yo-Kai Watch
Více než 5 her
Sailor moon hry
Více než 7 her
Kreslené, kreslené sítě hry
Kreslené síťové kresby
Dragon ball hry
Dragon ball - Goku
Street fighter
Bojujte s Street fighter
2 hráči hry
Multiplayer - 2 hráči
Wwe wrestling
Wrestling, box s WWE🔥🔥🔥 Ostatní hry Naruto shippudenRada Naruto NinjaRada Naruto Ninja Naruto: Paměťová kartaNaruto: Paměťová karta Naruto Uzumaki Free FightNaruto Uzumaki Free Fight Anime pokémonAnime pokémon Kung fu: zuřivost drakaKung fu: zuřivost draka
Zahrajte si další Naruto shippuden hry

Procvičte si své ninja dovednosti s Naruto 🔥

Naruto shippuden

naruto, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 9 souvisejícími hrami, které lze zobrazit.


Postavte se protagonistovi proti jiným postavám Anime v boji proti Goku nebo Bleach a sledujte nová online dobrodružství manga Naruto Shippüden.

Naruto shippuden je protagonistou stejnojmenné mangové série, která vypráví o dobrodružstvích dospívajících ninja. Naruto shippuden usiluje o to, aby se stal dalším Hokage skryté vesnice Konoha, každý den trénuje, aby ovládl své ninja dovednosti a kvalifikoval se pro tento titul. Z tohoto důvodu se musí naučit ovládat velké množství ninja technik, to vše při přenášení kletby, když jeho prastarý otec kočárku zamkl jednu ze svých předků uvnitř. Naruto shippudenův otec tím, že obětoval svůj vlastní život, vložil do svého syna devíti sledovanou lišku, což mu dává spoustu čakry a síly. Pokud však nedokáže ovládnout a ovládnout tuto moc, nakonec ztratí kontrolu, čímž osvobodí tuto šelmu, která pouze rozsévá chaos a ničení. Když si tento mladý muž vytvoří svou vlastní cestu ninja, zvládne nemožné techniky a vyvine nové, což každého překvapí. Nebude však snadné stát se Hokágem, protože tam mocní nepřátelé číhají tam ochotni ukončit svůj sen.
Trendy, hry

Móda pro kluky BTSMóda pro kluky BTS Fortnite PvP SimulatorFortnite PvP Simulator Baldi´s BasicsBaldi´s Basics Stavět řemesloStavět řemeslo Simpsons mahjongSimpsons mahjong Stavební simulátor ve FortniteStavební simulátor ve Fortnite PepsimanPepsiman Hra Goose onlineHra Goose online Oblečte a doplňte panenky LOLOblečte a doplňte panenky LOL Slendytubbies beta 2Slendytubbies beta 2 Super Mario Bros ClassicSuper Mario Bros Classic Domino BlockDomino Block Goku vs Sonic: AnimaceGoku vs Sonic: Animace Conquian hrací kartyConquian hrací karty Five Nights at Freddy´s paintFive Nights at Freddy´s paint IT ESO PaměťIT ESO Paměť Pokémon PlatinumPokémon Platinum Silniční Crossing: Slepice přejezd na uliciSilniční Crossing: Slepice přejezd na ulici Mobile LegendsMobile Legends