Naruto Shippuden hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Naruto ShippudenRada Naruto NinjaRada Naruto Ninja Naruto Uzumaki Free FightNaruto Uzumaki Free Fight Kung fu: zuřivost drakaKung fu: zuřivost draka

Naruto Shippuden

🔥 Procvičte si své ninja dovednosti s Naruto 🔥

Postavte se protagonistovi proti jiným postavám Anime v boji proti Goku nebo Bleach a sledujte nová online dobrodružství manga Naruto Shippüden.

Naruto je protagonistou stejnojmenné mangové série, která vypráví o dobrodružstvích dospívajících ninja. Naruto usiluje o to, aby se stal dalším Hokage skryté vesnice Konoha, každý den trénuje, aby ovládl své ninja dovednosti a kvalifikoval se pro tento titul. Z tohoto důvodu se musí naučit ovládat velké množství ninja technik, to vše při přenášení kletby, když jeho prastarý otec kočárku zamkl jednu ze svých předků uvnitř. Narutoův otec tím, že obětoval svůj vlastní život, vložil do svého syna devíti sledovanou lišku, což mu dává spoustu čakry a síly. Pokud však nedokáže ovládnout a ovládnout tuto moc, nakonec ztratí kontrolu, čímž osvobodí tuto šelmu, která pouze rozsévá chaos a ničení. Když si tento mladý muž vytvoří svou vlastní cestu ninja, zvládne nemožné techniky a vyvine nové, což každého překvapí. Nebude však snadné stát se Hokágem, protože tam mocní nepřátelé číhají tam ochotni ukončit svůj sen.
Go to TOP