Hry, hry zdarma a online hry


Střílet šipky na jablko

Střílet šipky na jablko

Střílet šipky na jablkoSouvisející a doporučené hry

PUBG Mobile Hra olihně Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Brawl Stars: Battle Multiplayer NERF Epic Pranks Mezi námi online vydání Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník Smash remix WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Undertale Zvukové hranice Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko)
Mortal kombat hryBoj hryBox hryStreet fighter hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe sims hryGoku hryDragon ball hryCrash bandicoot hry
Střílet šipky na jablko
Střílet šipky na jablko
Střílet šipky na jablko

🌟 Hodnotit hru
2.9 /5 z 7 hlasů
Hry s akce zdarma

Střílet šipky na jablko

Je to bezplatná online hra Akce


V této hře budeme testovat náš cíl s lukem a šípem, který použijeme k natáčení jablka, které má náš přítel v hlavě. Budete muset mít hodně přesnosti, nebo jedna ze šipek může mít dopad na tělo naší testovací panenky.

Za prvé, oni umístí panenku a jablko deset metrů od vás a budete muset udělat výstřel správně přesunout na další úroveň. Pokaždé, když panenka odejde o deset metrů víc, budete muset zasáhnout nový úhel záběru. Buďte velmi opatrní, abyste nezranili panenku tím, že střílíte šipky na jablko na hlavu.

Hrajte Střílet šipky na jablko zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2022-09-22T13:25:15+00:00


Ovládací prvky hrát