Hry, hry zdarma a online hry


Šťastný Slushie

Šťastný Slushie

Šťastný SlushieSouvisející a doporučené hry

Ohromte! Helix Jump 2 Jumpy Rush Icy Purple Head 2 Uspořádejte kufr Blasty láhve Free Fire - Subway Clash 3D Mezi námi: Hide and Seek PUBG Mobile Potomci na ostrově ztracené existence Fortnite online ve Scratchi Babička: Hrůza Subway Surfer: World Tour Zurich Jsem Moon Roller Pop Paw Crush Geometrie Dash 1 on-line Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Těhotná Barbie Bendy zbarvení Brawl Royale styl Brawl Stars Kosmetický salon pro make-up a styling Tom Run: Subway Surfer z mluvení Toma Podivuhodný zbarvení
Miraculous ladybug hryCartoon network hryManikúry hryMalovat hryTěhotná hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hry
Šťastný Slushie
Šťastný Slushie
Šťastný Slushie
Šťastný Slushie

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 7 hlasů
Hry s playstore zdarma

Šťastný Slushie

Je to bezplatná online hra Android


Happy Slushie je verze fantastického Play Store hry Happy Glass a budete muset dostat všechny šťávy uvnitř skla. K tomu budeme mít štětec nebo značkovač, pomocí kterého se bude barva označovat tak, aby se šťáva dostala do sklenice, aby ji naplnila až po řádek, který je označen.

Pokud se vám to podaří překonat úroveň, a pokud máte málo doleva, musíte restartovat a pokusit se udělat lepší strukturu, která kanály šťávy lépe a můžete si to na sklo. Čím méně inkoustu utratíte, tím lepší bude konečné skóre Happy Slushie a můžete získat tři hvězdy každé úrovně.

Hrajte Šťastný Slushie zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Android, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-07-18T13:16:49+00:00


Ovládací prvky hrát