Skladové boxy

Skladové boxy

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Skladové boxy
Skladové boxySkladové boxySkladové boxySkladové boxy

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Stock Boxes je fantastická hra, ve které budete muset mít spoustu pozornosti, abyste se mohli v tomto transportním stroji postavit co nejvíce krabic, což je typické pro obchodní domy. V horní oblasti bude hák, který má krabici zabalenou, a my ji upustíme, abychom to udělali na lopatu jeřábu.
Budeme muset naskládat všechny krabice, které můžeme, velmi pečlivě a zabránit tomu, aby se věž rozpadla. Pokud k tomu dojde, hra skončí a budeme se muset pokusit porazit náš rekord Stock Boxes v nové hře.
Užijte si hru Skladové boxy, je to zdarma, je to jedna z našich vybudovat her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry vybudovat

Shark: Pile JumpVěž HanojSkládejte palačinkyZatlačovací blokDýňové věže zbraň pro HalloweenPingu a jeho přáteléStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmStavební věžeLekce z fyzikyStack blokHextris FunnyZbraně hamburgeryIcy Purple Head 2Písečné koule onlineLogika: Hanoiská věžMěstský skokPád na záchranuVýbušné krabičky na hračkyZaútočte na limuzínyPiano Helix JumpBallon UpStoh BurgerSuper Stacker 3Helix Knife Throw 3DStacky zooTěžba na zlatém doleZombie tanečniceHelix Jump: Halloween EditionSwing Man onlineZamkněte pánaPop IceDětské rybařeníLightybulbSpícíBrick Out ChallengeHole v jednomNezničte TotemŽluté čáryOrange Ring ChallengeHrajte bludiště
Go to TOP