Hry, hry zdarma a online hry


Ninja Pumpkin: Zimní vydání

Ninja Pumpkin: Zimní vydání

Ninja Pumpkin: Zimní vydáníSouvisející a doporučené hry

Iron Snout: Pig proti vlkům Boj: Thai Fu 2 Brawls. Io - Street Boje Samurajský bojovník Lanza Ninja The Ninja Revenge Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Pokémon ohnivě červený Dragon Ball Supersonic Warriors WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Dragon Ball Z: Supersonic Warriors Tekken 3 Překvapte super hrdiny Pokemon Sovereign of the skies Pokemon Glazed Spider-Man Superhero WWF WrestleMania 2000 (Japonsko) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 USA)
Mortal kombat hryBox hryAkce hryStreet fighter hryPokémon hryNintendo hryCrash bandicoot hryGoku hryDragon ball hryKlasický hry
Ninja Pumpkin: Zimní vydání
Ninja Pumpkin: Zimní vydání
Ninja Pumpkin: Zimní vydání

🌟 Hodnotit hru
3.4 /5 z 19 hlasů
Hry s boj zdarma

Ninja Pumpkin: Zimní vydání

Je to bezplatná online hra Bojovat a bojovat


Další hra hraje ninja, jejíž hlava se změnila na dýně a budeme muset utéct od zlého kouzelníka, který ho okouzlil. Pro to bude nutné procházet různými úrovněmi při hledání výstupu a vyhýbat se tomu, že se k nám dostanou někteří jeho pomocníci. Níže se automaticky spustí, takže se musíte jen starat o to, abyste ve skokaném okamžiku vyskočili skoky, aby seskočili na plošiny a dosáhli konce. Máte tři životy, abyste se dostali co nejdále do úrovní, ztratíte je, když se vám nepodaří a můžete je obnovit, pokud se vám podaří sbírat mnoho mincí. Přežijte toto dobrodružství s dýňovým ninjem v zimním vydání.

Hrajte Ninja Pumpkin: Zimní vydání zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Bojovat a bojovat, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-01-28T08:36:52+00:00


Ovládací prvky hrát