Hry, hry zdarma a online hry


Kopání do kanceláře

Kopání do kanceláře

Kopání do kancelářeSouvisející a doporučené hry

Iron Snout: Pig proti vlkům Boj: Thai Fu 2 Brawls. Io - Street Boje Samurajský bojovník Lanza Ninja The Ninja Revenge Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Pokémon ohnivě červený Dragon Ball Supersonic Warriors WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Dragon Ball Z: Supersonic Warriors Tekken 3 Překvapte super hrdiny Pokemon Sovereign of the skies Pokemon Glazed Spider-Man Superhero WWF WrestleMania 2000 (Japonsko) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 USA)
Mortal kombat hryBox hryAkce hryStreet fighter hryPokémon hryNintendo hryCrash bandicoot hryGoku hryDragon ball hryKlasický hry
Kopání do kanceláře
Kopání do kanceláře
Kopání do kanceláře

🌟 Hodnotit hru
4.2 /5 z 65 hlasů
Hry s boj zdarma

Kopání do kanceláře

Je to bezplatná online hra Bojovat a bojovat


Tento zaměstnanec už několik měsíců v kanceláři nedělá nic a šéf se už unavil, nejenže ho vyhodí, ale také ho vykopne z místa. V této zábavné hře na kopání v kanceláři se budeme muset postavit na stranu šéfa a pomoci mu kopnout si zaměstnance.

Musíte umístit kurzor myši, nebo použít dotykovou obrazovku mobilního zařízení, v označeném poli, určit úhel pro nohu a pokles, aby zasáhl zaměstnance. Cestou ke dveřím byste měli jít vyzvednout peníze a dokončit další mise k dokonalosti úrovní. Připravte se na dobré kopy v kanceláři pro zaměstnance.

Hrajte Kopání do kanceláře zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Bojovat a bojovat, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-03-15T11:40:56+00:00


Ovládací prvky hrát