Fantastická střílečka

Fantastická střílečka

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Fantastická střílečka
Fantastická střílečkaFantastická střílečkaFantastická střílečkaFantastická střílečka

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Dokončete všechny ninjy, které najdete v každé úrovni, abyste překonali tuto fázi a mohli se přesunout na další. Máte omezený počet kulek a musíte zabít všechny své nepřátele utrácením co nejméně z nich. Zaměřte a střílejte, i když nebudete vždy muset zabíjet své nepřátele kulkami.
Zastřelte bloky tak, aby dopadly na vaše soupeře nebo aby je odrazily od zdí a vyhýbaly se překážkám, které vás oddělují od oběti. Nenechávejte ninja naživu a porazte všechny úrovně hry Fantastic Shooter.
Užijte si hru Fantastická střílečka, je to zdarma, je to jedna z našich ninjové her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry ninjové

Mastná NinjaLanza NinjaHalloween střelec 3DPower Rangers Super Megaforce: Blaster X-BorgPan Bullet onlineOlověné broky HTML5Vojenská cestaLovec slizůBitevní diskHloupé zombieCílem je zombiePufferfish v oceánuČtvercová pomlčkaFlappy: Angry Multiplayer WingsZlost 3D kulekŽoldák v akciVálečná raketaPan Bala Funny 2Ninja běží od PsaNinja BladeStatečná žábaHavárie na farmě: 3DHvězdná střílečkaLegie hvězdPUBG Craft BattlegroundsTaktický hrdinaZáchranný důstojníkZábavné golfové hřištěFire BallsKluci s kódovým jménemVše v pistoliLegrační pan BalaStickman Shooter 3DMad Truck ChallengeGunspinSmrt turnaj Multiplayer OnlineCrazy Pixel WarCrazy Sniper ShooterKitty ChaseováZvyšuje prostor
Go to TOP