Šestihranná tetrisTetris strachuCraft TetrisTetris 99TetraTetris OnlineRozzlobení ptáci: TetrisMultiSquareExtrémní blok puzzleGoku TetrisTetris: Coco DisneyTetris DisneyJsem Luna bez křídelHra FernanflooCuphead: TetrisChavo: TetrisGru 3: TetrisThundermans TetrisBendy a inkoustový stroj: TetrisPat psa: TetrisTenTrixGeometrická věžTetris BizaardvarkPJ Masky na malování: CatboySoy Luna: Tetris pro mobilní telefonyObránci Di-Gata: TetrisHextris FunnyTetris Henryho DangerDřevěný blok puzzleDr. Mario HTML5Pokémon TetrisTetris Goku hovederClash Royale: TetrisTetris MinecraftSims Tetris: Bavte se ve 3DEnchantimals TetrisYo-Kai Hodinky TetrisDoraemon: TetrisMario tetris masterJeweld hádankyPřipojitTetris na 3D platformáchRozbít barvyMaya tetrisStavět s TetrisKlasické Tetris blokyMrakodrap výstavbaEgyptský tetrisMinions tetrisTetris 3dTetris úrovně 99Tetris 2012Call of AtlantisDoraemon: PárLékař: TetrisSonic tetrisKostka rozdrtit: Zloděj asistentiFlower FrenzyGoku 2048Transformers puzzleTrpaslík HradKanalizační monstraTetris cookieBejeweled: TropickéAngry Birds: Flash puzzleSoy Moon: TetrisHázenáPepsi házenáBubble Popper DeluxeDonkey kong tetris

Tetris hry

Stack bloky v Tetris

Místo bloky nebylo nikdy tak návykový, od narození jednoho z duševních Tetris her, ve kterých máme více duševní hbitost pro vedení nás naživu. Cíl je jasný, sjednotit různé částí, které jsou na obrazovce v horizontálních liniích, který po svém dokončení bude přidání bodů a zmizí.

Pokud bychom vybudovat kousky a jít přímo do horní části obrazovky, nevyhnutelně ztratí. Existuje sedm různých kusů původně, musíme se spojit se dostat tvořit tyto řádky, takže je důležité nenechat mezery, když jsme se k nim, nebo není kompletní.

Navíc, obtížnost hry je, že když jsme se při pohybu vpřed a získat více bodů kusy padají rychleji, takže se budeme muset otáčet nebo přesunout do stran, nebo skončí hromadí rychleji se vším, co znamená. Pokud chcete vidět, jak moc jste schopni odolat stohování těchto bloků jeden za druhým, nyní je vaše šance.

Otočte klasické kousky Tetris tak, aby odpovídaly struktuře obrazovky vytvářející vodorovné čáry


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryZombie hryVaření hryStůl hryBoj hry2 hráči hryMinecraft hrykategorie her
Go to TOP