šachy hry

Získejte strategickou hru šachů na našich virtuálních deskách
Šachy: MultiplayerŠachy pro mobilní telefonyDámy HTML5Šachy: VelmistřeDáma mánieDrtič šachyZábavné juniorské šachyJunior šachyDungeon ChessAnti Chess
Kulečník hryParchís hryHádanky hryMonopol hryStůl hryKlasický hryStrategie hryMahjong hryTrivial hryDomino hryLiteratura hry
Klasické šachy3d šachyNový šachySparkChess: ŠachyDámašachy Flash šachyObama šachyRobot šachyŠachy ŠachyDámyIndické ženy


Ostatní hry šachy

DominoGrand Theft Auto: Truck

šachy hry

Chraňte svého krále v těchto šachových hrách

Chess je jedna z her, které více strategie a duševní rychlost analyzovat všechny možné pohyby nutné, musí porazit náš nepřítel má stejné části, které jsme obětovat vlastní a předvídat jejich pohyby.

Budeme mít různé části, první najdeme pěšáky. Ty budou kus s menší hodnotou a mají osm z nich se pohybovat pouze o jedno pole dopředu, pak najdeme věže pohybují v přímé linii Všechno, co chceme, a který bude mít dva.

Také s dvěma kousky najdeme koně a biskupy, kteří budou pohybovat na lyžích ve tvaru písmene L a diagonální příslušně a nakonec najdeme krále a královnu. Tyto dva kusy jsou velmi důležité, protože musíme chránit naše krále za každou cenu, protože pokud ztratíte odstraněna, královna může pohybovat v libovolném směru, kterým chcete všechny mezery zatímco král jen tak může učinit jeden po druhém.

Máme celou řadu šachu si můžete vychutnat online zdarma. Není třeba nic na počítači stahovat, stačí jít hrát online cestu. Můžete hrát proti počítači nebo hledat partnera na tuto výzvu v šachovém zápase. Připravte se na strategická hra, ve které každý pohyb má vliv na hru.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP