Souboj ArmorSouboj tankůMahjong Clash RoyaleKdo je kdo? Clash RoyaleJak víte Clash RoyaleClash Royale: TetrisHrajte hvězdyBonnie a Mia navštěvují královskou svatbuClash Royale OnlineCrazynite IOBattle Royale IONuggetroyale. IoBrutální bitvaBlade.ioZóna RoyaleStavět ve FortniteSquadd Royale IONepřátelé IOFast Pixel BulletBattle Royale ve stylu PUBGStavební simulátor ve FortniteWorm Royale IOCrazy Rush IOSurviv. Io Bitva RoyaleFortnite IOBattle Royale ZombieVolný oheňPixel Battle RoyalePUBG PixelBitva Pixel Royale pro více hráčůBattle Royale SurvivalBattlePoint. IoMinecraft Battle RoyaleTetris 99YoHoHo IO: Bitva Royale PiratesGun BattleDragon Simulator MultiplayerPikan. Io herní trojúhelníkuBowRoyale.ioPUBG Pixel 2Mini bitva Royale styl PUBGSlither. IoMinecraft hry blokátorHelma Royale IONůž nože IOFortnite PvP SimulatorCall of Duty MobilePUBG MobileBattle Royale OnlinePUBGCall of Duty OnlineApex Legends OnlineSkrýt OnlineDraw crashGangsterz IOAgario Battle RoyaleBandit pro více hráčů onlineFortnite on-lineFortnite Zombies OnlineKdo je kdo? FortnitePoslední IOMasked Forces: StřílečkaSmrt turnaj Multiplayer OnlinePixel Gun Apocalypse 3: MinecraftZombiecraft. Io: Zombie ve světě MinecraftOtevřená World OnlineMinecraft GmodSlaim-io v Hunger GamesCraftnite.ioFlappy Royale IOBattlefield: Dobrý kluci vs Bad BoyKarnage. IoTennis ClashFreefall Tournament: Battle RoyaleGarry's Mod freeClash Royale malovatMario RoyaleClash Royale: DopisSouboj skřetůGarry's Mod Prop Hunt


Ostatní hry Clash Royale

Royalty: Princezna: TěhotnáPop LifePředsedové střelcůClash of Klany OnlineMobile LegendsFortnite Dress Up RoyaleSniper Clash 3D FunnyBobble Head Fotbal RoyaleRoulette royale onlineGolf RoyaleRocket Clash 3DSniper Clash 3DLetiště Clash 3D3D RoyaleRaft RoyaleClash BladeZimní Clash 3DTruhly otevírací Clash Royale


Clash Royale hry

Bojujte v aréně Clash Royale

Clash Royale je populární mobilní hra, která dává skok do on-line miniher. Nyní si můžete vychutnat ty nejlepší bitvy s vašimi oblíbenými palubách na našich webových stránkách. Pokud neznáte tuto hru, stručně vysvětlíme, co to je. Jedná se o tradiční válka dopisů, ve kterém si můžete vytvořit balíček 8 karet. Máte celkem 10 elixíru, a každá karta má cenu elixír, když je obsazen. Jak budete postupovat hrou jít nahoru v písku, dostat brýle, a budete odemykat nové karty, které můžete dotknout v truhlách. Začnete každá se 4 písmeny, množství elixíru a 3 věže, dva na bocích a centrum, které bude král. Napadat soupeře věže, aby se jim pád a vydělávat více věží uvrhl. Pokud jste hodil svému rivalovi dvě věže a dva jiní, ale je to král je vítězem se automaticky hozen všechno.

Existuje několik typů karet: normální, speciální, epické a legendární. Legendární epos a je obtížnější dosáhnout, zatímco další dva se můžete dotknout v jakémkoliv typu odsavače., Proti víc lepší a můžete je použít na úroveň výš karty. Nyní pro různé typy truhel: Příborníky, že dává hru každé 4 hodiny a kde jen těžko najít epické a legendární karty, i když to není nemožné; truhly stříbra, nejčastěji odejít, když vyhrajete hru; zlatý hrudník je další bedny často nechávají hodně vyhrát hry; magie hrudník, velmi obtížné dosáhnout a které zvyšují šance na čerpání legendární; Super magic hrudník, má spoustu zlata a mnoho možností, že se dotknete něco dobrého; Legendární hrudník, je velmi obtížné vidět, obsahuje pouze legendární kartu jakéhokoli písku.

Zde můžete najít ty nejlepší online hry Clash Royale pro zábavu vás z vaší mysli bez obav ze ztráty korun nebo ztratit písek. Bavte se s zábavné hry Mahjong se karty Clash Royale, puzzle hry a hra Souboj Royale Online. Můžete vyhledávat a přehrávat mnoho triků (Triky) a nové paluby, kromě hraní her hacky kromě mnoha jiných věcí. Nenechte si ujít to nejlepší z Clash Royale na našich webových stránkách!

Získejte nejlepší balíček karet a útočíte na soupeře v aréně Clash Royale

Go to TOP