zdarma Clash Royale Hry

zdarma Clash Royale Hry

Vyberte si své oblíbené karty, vytvářet balíčky a útoku na své soupeře v aréně Clash Royale. Získat epické, legendární, běžných nebo speciálních karet otevření truhly. Háj&ia

Clash Royale HryZdarma Clash Royale: Tetris Hrát
100%
Clash Royale: Tetris
Unity 3D
Zdarma Truhly otevírací Clash Royale Hrát
100%
Truhly otevírací Clash Royale
Sága
Zdarma Kdo je kdo? Clash Royale Hrát
Kdo je kdo? Clash Royale
Zdarma Mahjong Clash Royale Hrát
100%
Mahjong Clash Royale
Zdarma Clash Royale malovat Hrát
Clash Royale malovat
Zdarma Clash Royale Online Hrát
77%
Clash Royale Online
Zdarma Souboj legend Hrát
Souboj legend


+ Clash Royale Hry
Zdarma Clash of Klany Flash Hrát
Clash of Klany Flash
Unity 3D
Zdarma Clash of Klany Online Hrát
Clash of Klany Online
Zdarma Mobile Legends Hrát
100%
Mobile Legends
Zdarma Clash Royale: Letter Hrát
67%
Clash Royale: Letter

Clash Royale

Clash Royale Hry

Jak hrát Clash Royale zdarma ke stažení

Clash Royale je populární mobilní hra, která dává skok do on-line miniher. Nyní si můžete vychutnat ty nejlepší bitvy s vašimi oblíbenými palubách na našich webových stránkách. Pokud neznáte tuto hru, stručně vysvětlíme, co to je. Jedná se o tradiční válka dopisů, ve kterém si můžete vytvořit balíček 8 karet. Máte celkem 10 elixíru, a každá karta má cenu elixír, když je obsazen. Jak budete postupovat hrou jít nahoru v písku, dostat brýle, a budete odemykat nové karty, které můžete dotknout v truhlách. Začnete každá se 4 písmeny, množství elixíru a 3 věže, dva na bocích a centrum, které bude král. Napadat soupeře věže, aby se jim pád a vydělávat více věží uvrhl. Pokud jste hodil svému rivalovi dvě věže a dva jiní, ale je to král je vítězem se automaticky hozen všechno.

Existuje několik typů karet: normální, speciální, epické a legendární. Legendární epos a je obtížnější dosáhnout, zatímco další dva se můžete dotknout v jakémkoliv typu odsavače., Proti víc lepší a můžete je použít na úroveň výš karty. Nyní pro různé typy truhel: Příborníky, že dává hru každé 4 hodiny a kde jen těžko najít epické a legendární karty, i když to není nemožné; truhly stříbra, nejčastěji odejít, když vyhrajete hru; zlatý hrudník je další bedny často nechávají hodně vyhrát hry; magie hrudník, velmi obtížné dosáhnout a které zvyšují šance na čerpání legendární; Super magic hrudník, má spoustu zlata a mnoho možností, že se dotknete něco dobrého; Legendární hrudník, je velmi obtížné vidět, obsahuje pouze legendární kartu jakéhokoli písku.

Zde můžete najít ty nejlepší online hry Clash Royale pro zábavu vás z vaší mysli bez obav ze ztráty korun nebo ztratit písek. Bavte se s zábavné hry Mahjong se karty Clash Royale, puzzle hry a hra Souboj Royale Online. Můžete vyhledávat a přehrávat mnoho triků (Triky) a nové paluby, kromě hraní her hacky kromě mnoha jiných věcí. Nenechte si ujít to nejlepší z Clash Royale na našich webových stránkách!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games