Hry, hry zdarma a online hry


Městský skok

Městský skok

Městský skokSouvisející a doporučené hry

Ohromte! Helix Jump 2 Jumpy Rush Icy Purple Head 2 Uspořádejte kufr Blasty láhve Free Fire - Subway Clash 3D Mezi námi: Hide and Seek PUBG Mobile Potomci na ostrově ztracené existence Fortnite online ve Scratchi Babička: Hrůza Subway Surfer: World Tour Zurich Jsem Moon Roller Pop Paw Crush Geometrie Dash 1 on-line Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Těhotná Barbie Bendy zbarvení Brawl Royale styl Brawl Stars Kosmetický salon pro make-up a styling Tom Run: Subway Surfer z mluvení Toma Podivuhodný zbarvení
Miraculous ladybug hryCartoon network hryManikúry hryMalovat hryTěhotná hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hry
Městský skok
Městský skok
Městský skok
Městský skok

🌟 Hodnotit hru
3.9 /5 z 9 hlasů
Hry s playstore zdarma

Městský skok

Je to bezplatná online hra Android


Town Jump je zábavná hra, ve které budeme muset pomoci této loutce skočit z nejvyšší věže ve městě a vyhnout se narazit do mobilních překážek kolem něj. Musíte dobře kontrolovat časy a hodit panenku v okamžiku, kdy je váš pád vymazán.

Vaším úkolem bude, aby loutka narazila na zem, aby ukončila tyto úrovně a pokračovala ve hře. Zpočátku se to zdá snadné, ale jak budete postupovat, objevíte nové úrovně s většími obtížemi. Skok a hit s Town Jump.

Hrajte Městský skok zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Android, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-06-25T12:49:59+00:00


Ovládací prvky hrát