Bitevní disk

Bitevní disk

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Bitevní disk
Bitevní diskBitevní diskBitevní diskBitevní disk

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Battle Disc je jednou z her, která v současné době v Play Play triumfuje a hromadí miliony stažení. Je to fantastická hra s figurkami, ve kterých budeme muset házet disk a pokusit se prolomit bloky, které musí soupeř bránit. Na druhé straně najdete také několik bloků za vámi a budete je muset nechat neporušené.
Házet disk a pokusit se odrazit co nejvíce zmást soupeře a nakonec dopadne na bloky jeho barvy. Když postupujeme kupředu, najdeme v Battle Disc mnohem více soupeřů a nové výzvy.
Užijte si hru Bitevní disk, je to zdarma, je to jedna z našich Play store her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Play store

Jelly Cube RollingPiñata ZombieMini miseStack Fall 3DBarva výplně 3DDračí výbuchRope Rescue Unikátní PuzzleBarva Pár BumpBuddy TossRun Race 2 3DLano KolemKick Buddy OnlineStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmBanánový vrtulníkPerfektní plátkyPaprskový skokOhromte!Přetáhněte stůlPískové kuličkyFlip Flip 3DBarva CrashObchod Play: Bottle FlipHvězdy stoupajíVyberte si měÚnik ovoceBlast Away: Ball DropPísečné koule onlineTwist HitTraffic GoJelly Shift OnlineOnline keramikaWill Hero OnlineLov na ropuTřešničkou na dortuHoop Stars onlineMozek venČistá cestaVyčistěte silnici 2Vodní mě, prosímMalování 3D cest
Go to TOP