Barva výplně 3D

Barva výplně 3D

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Barva výplně 3D
Barva výplně 3DBarva výplně 3DBarva výplně 3DBarva výplně 3D

🌟 Rating
3.3 / 5 of 3 votes

Color Fill 3D je zábavná hra, ve které budete muset vyplnit celou růžovou obrazovku. Chcete-li toho dosáhnout, musíte vyhnout zelené bloky, které se objeví na obrazovce. Pokud se dotknete kterékoli z nich, ztratíte hru a budete muset úroveň restartovat od začátku.
Jak postupujete, obtížnost se bude zvyšovat, jak se zelené čtverečky začnou pohybovat a my se budeme muset vyhýbat, když se vyhýbáme. Musíte přesunout růžové pole a vyplnit všechny své barvy, abyste porazili a překonali úrovně nové hry Color Fill 3D.
Užijte si hru Barva výplně 3D, je to zdarma, je to jedna z našich Play store her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Play store

Bricks Balls CrusherHollo míčOhromte!Bitevní disk3D běh barvyVálcování míč 3d3D barevná linieStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmObchod Play: Bottle FlipBanánový vrtulníkHelix Knife Throw 3DPerfektní plátkyPaprskový skokZapněte toFlip Flip 3DPískové kuličkyLano KolemVyberte si měJelly Shift OnlineBlast Away: Ball DropOnline keramikaHopscotchDračí výbuchIcy Purple Head 2Hoop Stars onlineWill Hero OnlinePísečné koule onlineMozek venČistá cestaMini miseZtracené kuřePopcorn BurstRun Race 2 3DBarevný tunel 2Buddy TossRolling CityCrowd City 2Přetáhněte stůlPinatamastersKick Buddy Online
Go to TOP