Arkádský hry zdarma

Hrajte bez stahování více než 227Arkádský hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Arkádský hry online


Arkádský hry zdarma

Arkádský hry online

Arkádová klasika na celý život 🔥


Arkádský, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 227 souvisejícími hrami, které lze zobrazit

Nejklasičtější arkádové hry, které byly úspěšné v arkádových automatech po celém světě, jsou nyní k dispozici v online verzi, takže si je můžete vychutnat z domova. Zapomeňte na házení mincí do herny a získejte neomezené kredity na hraní neomezených arkádových her.

Co jsou arkádové hry


Mladší lidé pojem arkáda tolik neznají, a proto si myslíme, že je důležité si nejprve ujasnit, co tento pojem znamená, když mluvíme o arkádových hrách. Arkádové hry nejsou ničím jiným než typem videohry, která byla původně navržena pro rekreační stroje, kterým se také říkalo arkádové stroje. Bylo to v roce 1970, kdy se tento typ her a automatů začal objevovat a zanechal za sebou elektromechanické hry, které dříve existovaly v barech, hernách a nákupních centrech.

V dnešní době, s rozmachem videoherních konzolí, termín arkáda neslouží pouze k označení arkádových automatových her, nyní tímto pojmem označuje spíše styl nebo kategorii her a používá se také ve hrách, které Nyní můžeme konzumovat přímo na domů z konzolí nebo PC.

Zlatý věk arkádových videoher byl bezpochyby v 80. letech 20. století a tehdy začaly být populární klasické tituly jako Pong nebo Space Invaders. S příchodem konzolí a počítačů do každé domácnosti se arkádové automaty přestaly používat, ačkoli dnes existuje celý svět sběratelství, protože se opět staly velmi módní a nyní je mají lidé ve svém vlastním domě.

Nejslavnější arkádové hry všech dob


Na začátku arkádových her nebylo mnoho rozmanitosti, něco, co se vyřešilo postupem času, nacházely se hry s tak rozmanitými tématy, jako jsou sportovní, závodní, akční, bojové, střílečky nebo platformy, mimo jiné. Postupem času přibývaly nové tituly, mnohé z nich dnes dobře známé a mezi širokou veřejností stále velmi oblíbené.

Abychom zdůraznili některé z těch prvních zlatých dekád, mohli bychom mluvit o Breakout nebo Space Invaders, velmi slavných v 70.-80. Dalším z velkých úspěchů arkádových her je klasický Pacman neboli Comecocos, který poprvé vyšel v 80. letech. Klasické postavy jako Donkey Kong měly také svůj vlastní prostor na arkádových strojích a byly jedním z prvních velkých vydání Nintenda.

Další klasické hry jako Tetris, Bubble Bobble nebo Arkanoid také začaly své první kroky v arkádových automatech. A na tak slavné tituly jako Pang, Toki nebo první tituly bojových her Street Fighter si musíme počkat do konce 80. let.

Jak vidíte, široká škála arkádových her, které v historii videoher existují, je velmi pestrá a nejlepší na tom je, že nyní si jejich nejlepší dobrodružství můžete připomenout na našem webu. Mnoho z těchto her bylo upraveno pro online verze miniher a nyní si je můžete vychutnat zcela zdarma v prostorách, jako jsou ty nabízené na našem webu.

Užijte si naši sbírku online arkádových her


Arkádové hry jsou tak známé, že jsme museli vytvořit vlastní kategorii arkádových her, aby vám žádný z těchto skvělých hitů na našem webu neunikl. Začali jsme sestavovat skvělé hity, a tak se nám podařilo seskupit více než 200 online arkádových her, které si nyní můžete zdarma vychutnat na našem webu.

Prožijte znovu nejklasičtější dobrodružství arkádových strojů, jako je slavný Metal Slug, Super Pang, Pacman nebo klasický Arkanoid. Chcete se dozvědět více o arkádových titulech na našem webu? Zveme vás, abyste se podívali na tuto kategorii arkádových her.Přehrajte si všechny sbírky Arkádský hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie