Hry s pac muž zdarma

Hry s pac muž zdarma

Zobrazuje se 14 bezplatných her od: Pac muž
Hry s pac muž zdarma

Nejlepší verze klasického Pacmanu 🔥


Online hry s pac muž


Pac muž, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 14 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Pacman je hlavním hrdinou této klasické arkádové hry na dudlíky, ve které budeme muset sníst všechny kuličky v bludišti, aniž bychom se nechali duchy chytit, jinak přijdeme o jeden z našich životů.

-

Troufáte si na klasické hry Pacman?


Pro ty, kteří neznají slavného Pacmana, prozradíme, že je to původní požírač kokosu, tato zábavná koule, která má jen jedna ústa, má za úkol sníst vše, co najde v bludišti. I když to nebude úplně jednoduché, protože se ho snaží chytit a zabít čtyři duchové, aby přežil, musí se jim náš hrdina vyhýbat a jíst ovoce nebo jiné předměty.
Tím, že sní ovoce, bude mít pár vteřin, během kterých může sníst samotné duchy a ti před ním utečou.Pokud se nám podaří jednoho sníst, bude mnohem jednodušší vyřešit bludiště a dojíst všechny zbývající body resp. objektů. Ale to může být nebezpečné, protože tato nepřemožitelnost bude trvat jen několik sekund a v okamžiku, kdy skončí, duchové se obrátí a zaútočí na nás, to znamená, že pokud skončíme těsně před tím, než sníme jednoho z těchto čtyř duchů, můžeme zemřít, pokud se obrátí dříve. nás.
Pacmanova Dobrodružství jsou jednou z nejklasičtějších ve světě videoher a po úspěchu na různých platformách nyní přicházejí jejich online verze, ve kterých si můžeme užít několik Dobrodružství s naším oblíbeným Pacmanem.

Nejlepší online verze Pacmana


pacman je velmi výjimečná hra a dokonce měla záznam v Guinessově knize, protože se stala nejprodávanější arkádovou videohrou všech dob, čímž Space Invaders vytlačila na druhé místo. pacman je navíc hra, která velmi dobře zestárla a svou jednoduchostí je ideální pro děti i dospělé.
Brzy také udělal skok na současné videoherní konzole, ale dnes našel na internetu dobré místo, kde může pokračovat. Existuje mnoho verzí klasického Pacmana, které můžete najít na našich webových stránkách, a někdy používají šablony pacman k vytvoření verzí věnovaných různým postavám nebo trendovým hrám. Příkladem toho je hra GTA Pacman, která je k dispozici na našem webu.
Bezpochyby však každý přichází hledat tu nejklasičtější hru, díky které bude vzpomínat na doby, kdy pojídání koulí a zabíjení duchů bylo nejlepší z naší zábavy. Na našem webu najdete modernější verze klasického Pacmana, některé ve 3D, díky kterým je zážitek zábavnější a přizpůsobí se novým technologiím. Připravte se na všechna Dobrodružství Pacman, která jsme sestavili na našich webových stránkách, a ukažte, že nemáte soupeře, pokud jde o hraní klasických Comecocos.

Nedovolte, aby vám v těchto hrách Pacman unikli duchové


Duchové jsou hlavními protivníky ve hrách Pacman a my vás zveme, abyste se jim postavili ve hrách Pacman na našem webu. Máme velmi zábavné verze, jako je Pacman FPS, ve které budete muset použít zbraně k souboji proti duchům. Jak vám říkáme, existuje mnoho verzí, které budete moci najít klasického Pacmana online, a zde je pro vás všechny sestavíme.
Už nečekejte, abyste pomohli Pacmanovi v jeho boji proti duchům a zvládli překonat každou z úrovní jeho online her. Nějaké další otázky? Nechte nám to v komentářích ke hrám a pokud chcete speciální verzi, požádejte o ni a my vám ji přineseme.


Prozkoumejte další související pac muž hryPacman Jedlík Bludiště Duchy Atari Klasika Vinobraní Mince Android Koule