Pacman hry

Zobrazeno 11 her na vyhledávání: PacmanLegrační Pacman CloneLegrační Pacman Clone Pacman FPS ShooterPacman FPS Shooter Klasická arkádová hra Pac-ManKlasická arkádová hra Pac-Man Kráva běhKráva běh Legrační Pacman 3DLegrační Pacman 3D Pacman Championship EditionPacman Championship Edition Pacman 9.0Pacman 9.0 GTA pacmanGTA pacman Kapesní počítačKapesní počítač


Klasický
Klasika odjakživa
Arkáda
Retro a arkáda
.io
Více než 116 her
Nintendo hry
Konzola nintendo
Play store hry
Android Play Store
Bomberman
Více než 6 her
Platforma
Více než 41 her
Labyrinty hry
Více než 20 her
Mario bros
Nintendo mario bros🔥🔥🔥 Ostatní hry PacmanAgario 3DAgario 3D Pirate AdventurePirate Adventure
Zahrajte si další Pacman hry

Nejlepší verze klasického Pacmanu 🔥

Pacman

pacman, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 11 souvisejícími hrami, které lze zobrazit.


Pacman je protagonistou této klasické arkádové hry, ve které budeme muset jíst všechny koule labyrintu, aniž bychom se nechali duchové chytit, nebo ztratíme jeden ze svých životů.

Pro ty, kteří neznají slavného Pacmana, řekneme vám, že je to originální kokosový jí, tento zábavný míč, který má jen jedno ústa, má za úkol jíst vše, co najdete v bludišti. Ačkoli to nebude docela snadné, protože existují čtyři duchové, kteří se ho snaží chytit a zabít, aby mohl náš hrdina přežít, musí se jim vyhnout a jíst ovoce nebo jiné předměty. Když budete jíst ovoce, budete mít několik vteřin, ve kterých můžete jíst duchové sami a oni z něj utečou, pokud se nám podaří jíst některý z nich, bude mnohem snazší vyřešit labyrint a dokončit jíst všechny zbývající body nebo předměty. To však může být nebezpečné, protože tato nepřemožitelnost bude trvat jen několik sekund a v okamžiku, kdy skončí duchové, obrátí se a zaútočí na nás, to znamená, že pokud skončíme právě k jídlu jednoho z těchto čtyř duchů, mohli bychom zemřít Pokud se to otočí před námi.