Pac-Man IOKráva běhGTA pacmanPacman FPS ShooterLegrační Pacman CloneKapesní počítačLegrační Pacman 3DAgario 3DPirate AdventurePacman: PsiMinions PacmanPes v bludištiPacman 3dPacmanSonic pacmanBlue pacmanPac xonDětská Luigi PacmanPacman 2005Mario pacmanSimpsons pacmanMario Bros: Paniku v trubkáchJsem Měsíc v pasti ve světě PacmanaKirby BombermanHarry Potter: Lego bludištěKung fu hrdina uniknoutMiraculous Ladybug PacmanKirby pacmanNellu proti duchům Pac-ManaJsem Moon: Vaření sušenkyPacman bojovat

Pacman hry

Nejlepší verze klasického Pacmanu

Pro ty, kteří nevědí, slavný Pacman bude říkat, že je původní jí kokosové ořechy, tato zábava míč má pouze jednu misi v ústech jíst vše, co najdete v bludišti. I když to není úplně jednoduché, jak tam jsou čtyři duchové, kteří se snaží chytit a zabít, aby přežili náš hrdina musíte je vyhnout a jíst ovoce nebo jiné objekty.

Tím, jíst ovoce bude mít několik sekund, ve kterém můžete jíst duchové sami a prchají z něj, jestli se nám podaří obléhají jakýkoliv bude mnohem jednodušší vyřešit hádanku a dokončit jíst všechny body nebo jiné objekty. Ale to může být nebezpečné, protože to neporazitelnost trvá jen několik sekund a končí, když duchové se otočit a napadnout nás, to znamená, že pokud bychom skončili právě chystal sázce z jedné ze čtyř duchů mohl umřít zatímco otáčení před námi.

To znamená, že k překonání každý bludiště budou muset to provést dvěma způsoby, takže naši žlutý přítel vyhnout se duchové, zatímco postupující nebo útočit jako máme příležitost.

Jezdí kokosové palmy, aniž by se udusily na duchy labyrintu, který ho pronásleduje





Go to TOP