Pacman hry

Zobrazeno 15 her na vyhledávání: PacmanLegrační Pacman CloneLegrační Pacman Clone Pacman FPS ShooterPacman FPS Shooter Kráva běhKráva běh FNF VS Pac ManFNF VS Pac Man Legrační Pacman 3DLegrační Pacman 3D Klasická arkádová hra Pac-ManKlasická arkádová hra Pac-Man Pacman Championship EditionPacman Championship Edition Pacman 9.0Pacman 9.0 GTA pacmanGTA pacman Kapesní počítačKapesní počítač Pacman 3D RTXPacman 3D RTX Pac-Man: Blinky' s RevengePac-Man: Blinky' s Revenge


Nintendo hry
Konzola nintendo
Arkáda
Retro a arkáda
Klasický
Klasiky všech dob
Playstore hry
Playstore - Android
.io hry
Více než 114 her
Bomberman hry
Více než 7 her
Platformy
Více než 41 her
Labyrinty
Více než 20 her
Pokémon hry
Více než 97 her
Mario bros hry
Nintendo mario bros
Yo-Kai Watch hry
Více než 5 her🔥🔥🔥 Ostatní hry PacmanAgario 3DAgario 3D Pac ManPac Man Pirate AdventurePirate Adventure
Zahrajte si další Pacman hry

Nejlepší verze klasického Pacmanu 🔥

Pacman

pacman, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 15 souvisejícími hrami, které lze zobrazit.


Pacman je hlavním hrdinou této klasické arkádové hry Pac-Man, ve které budeme muset sníst všechny kuličky v bludišti, aniž bychom se nechali duchy chytit, jinak přijdeme o jeden z našich životů.

Pro ty, kteří neznají slavného Pacmana, řekneme vám, že je to originální kokosový jí, tento zábavný míč, který má jen jedno ústa, má za úkol jíst vše, co najdete v bludišti. Ačkoli to nebude docela snadné, protože existují čtyři duchové, kteří se ho snaží chytit a zabít, aby mohl náš hrdina přežít, musí se jim vyhnout a jíst ovoce nebo jiné předměty. Když budete jíst ovoce, budete mít několik vteřin, ve kterých můžete jíst duchové sami a oni z něj utečou, pokud se nám podaří jíst některý z nich, bude mnohem snazší vyřešit labyrint a dokončit jíst všechny zbývající body nebo předměty. To však může být nebezpečné, protože tato nepřemožitelnost bude trvat jen několik sekund a v okamžiku, kdy skončí duchové, obrátí se a zaútočí na nás, to znamená, že pokud skončíme právě k jídlu jednoho z těchto čtyř duchů, mohli bychom zemřít Pokud se to otočí před námi.


Pokémon
Více než 97 her
Roblox hry
Více než 44 her
Fortnite
Více než 30 her
Sonic
Sonic the Hedgehog od SEGA
Minecraft hry
Více než 138 her
Paw patrol
Hlídka psa
FNF - Freddy hry
Five Nights at Freddy's
Domácí mazlíčci
Více než 38 her
Osobnost
Více než 191 her
Among us hry
Among us
Dívky hry
Více než 87 her
Subway Surfers hry
Více než 55 her
Harry potter hry
Více než 13 her
kategorie her