Hry, hry zdarma a online hry


Simulátor: Řízení provozu

Simulátor: Řízení provozu

Simulátor: Řízení provozuSouvisející a doporučené hry

Spyro Drak Disney: Hercules Robotnik's Mean Bean Machine Uncharted 4 puzzle Farming Simulator Volá Shopper: Bláznivý nakupování v supermarketu Světová klasika Super Mario Crash bash Metal Slug 3 Arcade Sonic bojovníků Claw Machine: Chyťte panenky Legrační Pacman 3D Legrační Pacman Clone Megaman X Klasická arkádová hra Pac-Man FNF X Super Mario Bros Teen Titans Action Arcade Cuphead Adventure Stars Gappy Paw Patrol Puppy Ninja Slice Fruit Super boy cibule Street Fighter II Arcade Rayman 2: Velký útěk Pacman FPS Shooter
Crash bandicoot hrySega hryTetris hry2 hráči hryKlasický hryŠachy hryPac muž hryBoj hryMortal kombat hryBox hry
Simulátor: Řízení provozu
Simulátor: Řízení provozu
Simulátor: Řízení provozu
Simulátor: Řízení provozu

🌟 Hodnotit hru
3.9 /5 z 22 hlasů
Arkádský hry zdarma

Simulátor: Řízení provozu

Je to bezplatná online hra Retro a arkáda


V tomto zábavném simulátoru budeme muset řídit provoz a být velmi opatrní, protože naše rozhodnutí mohou způsobit vážnou nehodu, která ukončí vaše dobrodružství. V této křižovatce budete muset zastavit auta a řádně propustit ostatní. Kromě toho budete muset vzít v úvahu přítomnost vlaku, který se z času na čas objeví a způsobí tak omezení provozu.

Můžete paralyzovat všechna auta, ale po několika sekundách se aktivují, takže je nebudete moci zastavit navždy a tato výzva bude obtížnější. Vydržte tak dlouho, jak je to možné, řízením provozu, aniž by došlo k nehodám, a dosáhněte vysokého skóre v simulátoru řízení dopravy.

Hrajte Simulátor: Řízení provozu zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Retro a arkáda, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-07-26T13:12:02+00:00


Ovládací prvky hrát