Zuma Boom

Zuma Boom

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Zuma Boom
Zuma BoomZuma BoomZuma BoomZuma Boom

🌟 Rating
5 / 5 of 4 votes

Hra Zuma je klasická, ale dnes přichází s novou verzí zvanou Zuma Boom, ve které můžeme mít nové prvky, když rozbijeme všechny koule a zabráníme jim v vstupu do díry. Použijeme kanón k házení barevných koulí a připojíme se k nejméně třem stejné barvě, abychom je odstranili.
Zatím není žádná změna oproti původní hře, ale uvidíte, jak existují speciální míče, které vám při rozdělení nabídnou vylepšení. Můžete proměnit své dělo v velký laser, který zničí všechny koule v jeho cestě nebo odpálí bomby a odstraní vše kolem něj. Seznamte se s novou verzí této skvělé klasiky v Zuma Boom.
Užijte si hru Zuma Boom, je to zdarma, je to jedna z našich Zuma her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Zuma

Blasty láhve Házet míč Otvor 24 Infinity Golf Oddbods: Ice Cream War Fotbal: Crossbar Challenge Basketbal Online Briko Dračí výbuch Matematika VS Bats Košík: Házení zdarma Bricks Balls Crusher Tower Crash 3D Victor a Valentino: Taco Terror Rolling Domino Brick Out Challenge Nova Xonix 3D Mramorové 3D Air Hockey Glow Arkanoid: Monster Bricks Classic Pinball HTML5 Pinball versus Bom Bom IO Pinball Android Barevné koule Barva Přepínač SnowHeroes.io Pinball Arcade pro android Monopoly Online Běh Santa! Klasický obraz Barcelona Real Madrid Bubble Shooter on-line Rozzlobený Troll Rychlá sněhová koule Hudební festival princezny Kriketová gunda Golfový park Trick Hoops Honosné ohňostroje Vánoční koule
Go to TOP