Získejte 10 plus

Získejte 10 plus

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Získejte 10 plus
Získejte 10 plusZískejte 10 plusZískejte 10 plusZískejte 10 plus

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Get 10 Plus je dovednostní hra, ve které budeme muset dosáhnout cíle, který navrhují v každé z úrovní hry. Mechanismus spočívá ve spojení alespoň dvou stejných čísel, aby bylo možné přejít na další číslo a zřetězit je tak, aby splnily náš cíl.
Můžete být také vyzváni, abyste dosáhli čísla, vyčistili hladinu a ponechali jediné číslo nebo dosáhli objektivního skóre dříve, než dojde k pohybu. Rychle získáte hraní této hry Get 10 Plus a k překonání všech úrovní budete potřebovat jen trochu obratnosti a mentální obratnosti.
Užijte si hru Získejte 10 plus, je to zdarma, je to jedna z našich Schopnost her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Schopnost

Barevný posuvJungle JamWave 2Vřeteno onlineSchopnost: Zapadnout do zdiHladová lillyDlouhé nohyToast včasVyberte barvySkládejte palačinkyPIN pro přístupVepřové útěkGolfové dobrodružstvíProjít rámyMozek trenérZábavná bitva koulíHra Harvar EvarUdržujte rovnováhuSardine BurstLlena el Vaso Feliz GratisJedním způsobemPromiňteChladicí sklepeníHappy Hop OnlineUltra formaZaútočte na limuzínyLanová houpačkaSchody3D barva hadůColor PinRise UpDashy RunOvoce SlasherLichý ve městě GreedOtočitZávěsOovalBarevné koulePane PauliPřejít silnici ve velkém městě
Go to TOP