Zachraňte ryby 2

Zachraňte ryby 2

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Zachraňte ryby 2
Zachraňte ryby 2Zachraňte ryby 2Zachraňte ryby 2Zachraňte ryby 2

🌟 Rating
1 / 5 of 1 votes

Přinášíme novou dovednostní hru, ve které se budete muset pokusit zachránit ryby tím, že se dostanete do rybníka, až dokončíte sběr tří hvězd v každé úrovni. Abychom to mohli udělat, musíme to udělat tak, aby se vznášel s velkou pompou a v případě potřeby ji odstranil.
Klikněte na ryby a vytvořte kolem sebe bublinkovou bublinu a můžete létat, abyste se vyhnuli překážkám, s nimiž se setkáte. Opětovným stisknutím odstraníte bublinu a pomalu ji spustíte. Dávejte pozor na špízy a ostatní prvky, které vám budou bránit v ukončení všech úrovní Save the Fish.
Užijte si hru Zachraňte ryby 2, je to zdarma, je to jedna z našich platforma her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry platforma

Udělejte si drakaZábavná královská bitvaCesta v nebiVylézt na hory s ptákemPlatform Princess: Sbírejte jablkaHledání Harmony 2Skákací kostkaSchody do nebeHledání dýněArnie AttackSezónní skokŽelezo klepadlo Šťastné páry: Hola Soy NěmečtíDobrodružství v Hradní FrozenBavte se foukání bublin pod mořemRope HelpCrashy CatPane PauliPřepnout stranyHappy Green EarthAlfyNevrlý kočka běží po silniciSkok, želé, skokDark ninjaPrůvodce po bublině v oceánuRybaření v časeJediný skokBublina spouští rybySuper 3D World AdventureNasměrujte postupnou dráhu kouleHollo míčRope Rescue Unikátní PuzzleHungry Line PhysicHvězdy stoupajíPád dívkyŠílený den: ZvláštníPine tučňákBarva Ballz: KachnyDrobná planetaHořící muž 2Pomozte kachně
Go to TOP