Hry s donkey kong zdarma

Hry s donkey kong zdarma

Zobrazuje se 9 bezplatných her od: Donkey kong
Hry s donkey kong zdarma

Klasické hry Donkey Kong 🔥


Online hry s donkey kong


Donkey kong, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 9 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Nejslavnější gorila ve světě videoher nám představuje svá online dobrodružství. Užijte si nejlepší originální hry Donkey Kong a jejich nejvýraznější hackromy.

-

To nejlepší z Donkey Konga nyní na internetu


Donkey Kong je jednou z velkých hvězd Nintenda a nyní přichází na náš web se svými nejzábavnějšími hrami, obvyklými i novými, které se objevují na internetu s postavičkou naší oblíbené gorily. Historie Donkey Konga je úzce spjata s historií další skvělé postavy Nintenda, Mario Bros.
Donkey se poprvé objevil ve hře pro Nintendo jako padouch ze hry Mario Bros. Jeho úspěch byl takový, že brzy měl vlastní videoherní ságu, která začala v roce 1994 s Donkey Kong Country pro Super Nintendo. To je důvod, proč je to také jedna z postav, které se vždy objevují v jiných sériích Mario, jako je Mario Kart.
S příchodem vlastních dobrodružství Donkey Konga jsme se mimo jiné setkali i s postavami z jeho prostředí jako Diddy Kong, Cranky Kong nebo Dixie Kong. Existuje mnoho her, které máme k dispozici s Donkey Kongem a zbytkem jeho rodiny. Donkey Kong byl nějakou dobu maskotem Nintenda, ale jeho přítel Mario bros mu nakonec tuto pozici vzal. Nicméně i přes to, že začínali jako nepřátelé, jejich vztah je ideální, a proto je vídáme poměrně často sdílet hry.

Užijte si klasické hry Donkey Kong Games


Sága Donkey Kong má na svém seznamu více než 50 her a existuje mnoho dobrodružství, kterým gorila Nintendo čelila. Mnoho z těchto titulů bylo přizpůsobeno konzolím, které společnost vydávala. Takto budeme moci najít verze Donkey Kong pro Nintendo NES, Super Nintendo nebo nejnovější Wii nebo Nintendo Switch. Dobrodružství Donkey Kong si užily nejen stolní konzole, ale i ty přenosné jako Game Boy, Game Boy Advance nebo Nintendo DS a 3DS.
Vše začalo hrou Donkey Kong Country, po které následoval druhý díl a třetí, kde jsme se seznámili s Diddy Kongem a Dixie Kongem. Poté přišly videohry Donkey Kong Land, které také vedly k televiznímu seriálu.
Jak říkáme, historie dvou hlavních postav Nintenda, Donkey Konga a Mario bros, je silně propojena a je to něco, co jsme si také mohli ověřit u hry Mario VS Donkey Kong, která vyšla pro Game Boy Advance. Jak jsme již zmínili, Donkeyho také vidíme jako běžnou postavu ve hrách Mario, jako je Mario Kart, Mario Tennis nebo Mario and Sonic na olympijskch hrách.

Zdarma hry Donkey Kong, které si nemůžete nechat ujít


A teď, když víte všechno o Donkey Kongovi, je čas, abyste podnikli všechna tato dobrodružství, o kterých mluvíme, a mnoho dalších. Donkey Kong je postava, kterou široká veřejnost velmi miluje, a to vedlo mnoho online miniher k tomu, aby své příběhy zakládaly na příbězích goril od Nintenda.
Na druhou stranu, online retro konzolové simulátory se v posledních letech staly velmi módní a nabízejí nám v nich možnost prožít ta nejklasičtější videoherní dobrodružství, jako je Donkey Kong. Na našem webu si tak budete moci mimo jiné zahrát tituly tak zábavné, jako je Donkey Kong 64, Donkey Kong Country nebo Mario bros VS Donkey Kong.
Nemůžete si nechat ujít veškerou zábavu těchto klasických her Donkey Kong, které si můžete užít na našich webových stránkách bez stahování a zcela zdarma. Denně pracujeme na tom, abychom i nadále přinášeli novinky a nové tituly, se kterými se můžete bavit s Donkey Kongem a jeho partou.


Prozkoumejte další související donkey kong hryDonkey kongNintendoSimulátoryMario brosKlasikaGorilyPlatformy