Věž Hanoj

Věž Hanoj

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Věž Hanoj
Věž HanojVěž HanojVěž HanojVěž Hanoj

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Tower Hanoi je zábavná hra logických dovedností, ve které musíte dostat věž bloků, které jste vytvořili na platformě A, přejděte na platformu C. K tomu budete muset přesunout bloky s předpokladem, že nejvíce Malé mohou být naskládány na větší a ne naopak.
Zdá se to snadné, ale brzy uvidíte, že úkol je mnohem složitější, než jste si mysleli, a že se budete muset hodně soustředit, abyste dosáhli svého poslání v této fantastické hře. Dosáhněte svého cíle v co nejmenším počtu tahů a vyzvěte své přátele, aby porazili své nejlepší skóre ve Tower Hanoi.
Užijte si hru Věž Hanoj, je to zdarma, je to jedna z našich Schopnost her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Schopnost

Zaútočte na limuzínyŘiďte čestného hrdinuBallon UpUdržujte rovnováhuKostky BlastKryt s blokyJedním způsobemSpícíHole v jednomBarevný posuvJungle JamWave 2Dovednost: černá a bíláVřeteno onlineHladová lillyDlouhé nohyChladicí sklepení3D barva hadůRozdělte jeUltra formaBarva hrůzyKubická věžSběratel ovoceFire BallsQubiltzDovednost: Barevná vyrážkaTower BuilderToast včasZábavná bitva koulíVyberte barvyMozek trenérBlue Block EscapeŘiďte míčSardine BurstLlena el Vaso Feliz GratisNajít legrační postavy v puzzleBavte se srazit cukroví blokyVepřové útěkGolfové dobrodružstvíHappy Hop Online
Go to TOP