Hry, hry zdarma a online hry


Těžba na zlatém dole

Těžba na zlatém dole

Těžba na zlatém doleSouvisející a doporučené hry

Pátek večer funkin Genius Akinator Splash Art! Podzimní čas Logika: Hanoiská věž Překlopte podlahy Odblokujte to Sonic parkour Funkin Friday Night: Sarvente´s Mid Fight Masses V pátek večer Funkin vs Tricky Pj Masks: Howling Attack Pátek v noci Funkin: minus LOL Surprise Spot The Difference Friday Night Funkin vs Hex Mod Pátek Funkin Night: Neo Pátek v noci Funkin: X Atsuover Parkour Professional Kogama Nová parkourová minovára Duhový parkour V pátek večer Funkin vs Zardy Friday Night Funkin: CG5 Edition Sonic vs Vegeta: Film Roblox Parkour s Obbym Funkin Friday Night: B3 Remixed FNF Character Test Playground Remake 3
Vytvářet postavy hryKogama hryParkour hryŘídit hrySvatba hryPark hryRoblox hryCrash bandicoot hryPlatformy hryThe sims hry
Těžba na zlatém dole
Těžba na zlatém dole
Těžba na zlatém dole
Těžba na zlatém dole

🌟 Hodnotit hru
2.5 /5 z 2 hlasů
Hry s schopnost zdarma

Těžba na zlatém dole

Je to bezplatná online hra Dovednost a logika


V tomto pozlaceném dole musíme pracovat jako horníci a budeme muset pomocí našeho háku lovit vše, co najdeme na obrazovce, abychom přidali peníze našemu markeru. Chcete-li dát řešení na úroveň, budete muset dosáhnout cílové částky, což vám umožní pokračovat v pohybu vpřed a dosáhnout skvělého rekordu.

Nejenže najdete zlato a drahé kovy, jsou zde také kameny, které vám dávají velmi málo peněz a ztrácí čas. Pokuste se je vyhnout a jděte do pokladu, abyste nashromáždili největší množství zlata před koncem časového limitu každé úrovně v této hře těžby ve zlatém dole.

Hrajte Těžba na zlatém dole zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Dovednost a logika, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-07-24T10:45:50+00:00


Ovládací prvky hrát