Hry, hry zdarma a online hry


Piñata Zombie

Piñata Zombie

Piñata ZombieSouvisející a doporučené hry

Ohromte! Helix Jump 2 Jumpy Rush Icy Purple Head 2 Uspořádejte kufr Blasty láhve Free Fire - Subway Clash 3D Mezi námi: Hide and Seek PUBG Mobile Potomci na ostrově ztracené existence Fortnite online ve Scratchi Babička: Hrůza Subway Surfer: World Tour Zurich Jsem Moon Roller Pop Paw Crush Geometrie Dash 1 on-line Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Těhotná Barbie Bendy zbarvení Brawl Royale styl Brawl Stars Kosmetický salon pro make-up a styling Tom Run: Subway Surfer z mluvení Toma Podivuhodný zbarvení
Miraculous ladybug hryCartoon network hryManikúry hryMalovat hryTěhotná hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hry
Piñata Zombie
Piñata Zombie
Piñata Zombie
Piñata Zombie

🌟 Hodnotit hru
4.4 /5 z 9 hlasů
Hry s playstore zdarma

Piñata Zombie

Je to bezplatná online hra Android


Piñata Zombie je zábavná hra v úspěšné hře Play Store Pinata Master. Musíte použít své zbraně, abyste dokončili piñata ve tvaru zombie a získali si rytíři, s nimiž si můžete koupit více zbraní v obchodě. Začnete s odemknutými noži, ale k překonání první úrovně budete potřebovat dobrou zbraň.

Budete muset nejen použít cetky k nákupu zbraní, ale také munice. Když vám dojde munice, hra skončí a pokud se vám nepodaří zničit piñata, budete muset opakovat úroveň. Dokončete tyto zábavné fáze hry Piñata Zombie a odemkněte všechny zbraně.

Hrajte Piñata Zombie zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Android, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-06-27T11:16:44+00:00


Ovládací prvky hrát