Ovocný džus

Ovocný džus

  • podíl
  • Reload


📝 O této hře


Ovocný džus
Ovocný džusOvocný džusOvocný džusOvocný džus

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Ovoce Juice je fantastická hra dovedností, ve které musíte házet nože a zasáhnout ovoce, abyste je vložili do mixéru a vytvořili vynikající ovocné šťávy. Chcete-li dokončit každou úroveň, budete muset odstranit všechny plody, které se objeví na obrazovce, ale budete muset být velmi opatrní, protože pokud hodíte nůž a nemůže snížit žádné ovoce, které jste ztratili a budete muset restartovat úroveň.
Připravte tyto fantastické šťávy házení nože a získat mince, s nimiž můžete odemknout nové aspekty pro váš nůž. Tato dovednostní hra je velmi návyková a můžete ji sdílet se svými přáteli, abyste zjistili, kdo dělá nejlepší skóre v ovocném džusu.
Užijte si hru Ovocný džus, je to zdarma, je to jedna z našich Telefony her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehrávání
Ostatní hry Telefony

Super Pineapple PenKrásné očiPaperio 2Candy BurstPředejte mě 2Ball Racer 3DJumpy RushBallon FRVRCrashy CatPád na záchranuPřepnout stranyPopcorn FeverCrazy Rushing BallTriky BubblegumSnakelandMěstský skokRope HelpZatlačovací blokSuper Magnet Cleaner3D magnetický válečekBucket Ball GDMistře SushiTwisty linkySkákající dovednost MistrTornado Bump 3DHoupačkyProud vodyBirdie věžNejtěžší hra na ZemiJaywalking LegendsPrst stříkajícíHappy Green Earth3D nůž punčLightybulbČtvercová pomlčkaList jasnýFlappy odrazitSen o tučňákoviŠipkaUspořádejte kufr
Go to TOP