Lightybulb

Lightybulb

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


GAMEPLAYS

📝 O této hře


Lightybulb
LightybulbLightybulbLightybulbLightybulb

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Lightybulb je fantastická logická hra, ve které se budeme muset pokusit rozsvítit všechny žárovky každé úrovně pomocí přepínačů, které máme k dispozici. Zdá se to snadné, ale brzy si uvědomíte, že budete muset důkladně použít sebe, abyste našli řešení každé z těch záhad, které nás pronásledují.
V některých z nich bude jediným problémem najít správné pořadí, v jakém se mají stisknout spínače, ale v jiných budete muset stisknout váš mozek, dokud nenajdete správný výsledek hádanky. Zapněte všechny žárovky a překonejte výzvu Lightybulb. .
Užijte si hru Lightybulb, je to zdarma, je to jedna z našich Telefony her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Telefony

Minions laboratořPerfektní vtipné plátkyHexa blokyKřeček přijde domůOctopus Sling UpCandy BurstPaperio 2Předejte mě 2Ovocný džusCrazy Rushing BallMěstský skokRozlijte pivoBallon FRVRSnakelandCrashy CatPopcorn FeverPád na záchranuHázet míčPřepnout strany3D magnetický válečekSkákající dovednost MistrKuličková barvaKopat voduRope HelpTwisty linkyTornado Bump 3DSushi SliceMistře SushiPrst stříkajícíJaywalking LegendsBirdie věžProud vodyHappy Green EarthTotal War Warhammer puzzlesKrásné očiFlappy odrazitList jasnýFlippy nůžUspořádejte kufrSuper čistší
Go to TOP