Hry, hry zdarma a online hry


Hvězdy stoupají

Hvězdy stoupají

Hvězdy stoupajíSouvisející a doporučené hry

Ohromte! Helix Jump 2 Jumpy Rush Icy Purple Head 2 Uspořádejte kufr Blasty láhve Free Fire - Subway Clash 3D Mezi námi: Hide and Seek PUBG Mobile Potomci na ostrově ztracené existence Fortnite online ve Scratchi Babička: Hrůza Subway Surfer: World Tour Zurich Jsem Moon Roller Pop Paw Crush Geometrie Dash 1 on-line Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Těhotná Barbie Bendy zbarvení Brawl Royale styl Brawl Stars Kosmetický salon pro make-up a styling Tom Run: Subway Surfer z mluvení Toma Podivuhodný zbarvení
Miraculous ladybug hryCartoon network hryManikúry hryMalovat hryTěhotná hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hry
Hvězdy stoupají
Hvězdy stoupají
Hvězdy stoupají
Hvězdy stoupají

🌟 Hodnotit hru
1 /5 z 1 hlasů
Hry s playstore zdarma

Hvězdy stoupají

Je to bezplatná online hra Android


Nasměrujte naši tajemnou postavu ke hvězdám v tomto velkém výstupu, který nám přináší hru Star Ascend. Budete muset skočit z platformy na platformu, abyste se dostali co nejdále a nastavili si svůj osobní rekord. Jak postupujete, objeví se podivnější a těžko překonatelné platformy, které ohrozí vaši misi.

Skočte bez zastavení a nespadejte do prázdnoty nebo ztratíte hru, budete muset restartovat, abyste se pokusili vylepšit své předchozí skóre. Dostaňte se co nejdál v tomto výstupu a získejte naši postavu, aby dosáhla hvězd ve hvězdném vzestupu.

Hrajte Hvězdy stoupají zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Android, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-09-11T13:13:21+00:00


Ovládací prvky hrát