Házet míč

Házet míč

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Házet míč
Házet míčHázet míčHázet míčHázet míč

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Poke Ball je nová hra, ve které musíte ukázat své schopnosti, aby se míč dostal na vrchol a projel obruč. Chcete-li to provést, budete muset natáhnout lano, které drží to ke zdi a hodit míč. Opětovným stisknutím zajistíte lano opět na zdi a zahájíte nový běh.
Obtížnost bude, když zeď nebude následována, nebo když bude řezána bloky. Šedí neslouží k držení, i když pokud se pokusíte, nic se nestane. Červené bloky však mohou způsobit, že ztratíte hru, pokud se na ně pokusíte zaháknout. Podařilo se překonat všechny úrovně této fantastické hry s názvem Poke Ball.
Užijte si hru Házet míč, je to zdarma, je to jedna z našich Telefony her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Telefony

Twisty linkyTornado Bump 3DMistře SushiBirdie věžPerfect Roll HitOctopus Sling UpFZ Knife UpKrásné očiCandy BurstPaperio 2Jumpy RushPád na záchranuCut It PuzzleSnakelandPopcorn FeverCrazy Rushing BallTriky BubblegumBallon FRVRCrashy CatMěstský skokKopat voduSuper Magnet CleanerSushi SliceSkákající dovednost MistrNejtěžší hra na ZemiJaywalking LegendsProud vodyPrst stříkajícíHappy Green Earth3D nůž punčLightybulbPlátkyČtvercová pomlčkaFlappy odrazitList jasnýŠipkaSen o tučňákovi1, 2, 3, Dotkněte se stěnyUspořádejte kufrJdi kuře
Go to TOP