FANHRY

Forge Ahead: Vytvořte zbraně

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


Odstřelovač hry Tanky hry Vytvoření postavy hry Vytvořit hry Válka hry Vytvořit zbraně hry Vybudovat hry šípy hry Katapulty hry Střelectví hry Zbraně hry Kaňony hry
Forge Ahead: Vytvořte zbraně
Forge Ahead: Vytvořte zbraněForge Ahead: Vytvořte zbraněForge Ahead: Vytvořte zbraněForge Ahead: Vytvořte zbraně

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Forge Ahead je zábavná hra, ve které se chystáme vytvářet středověké zbraně jako meče, a proto budeme muset ovládat kovárnu. První věc, kterou uděláme, je použít kladivo k získání koule, která je skrytá uvnitř těchto kamenů, s níž získáme surovinu.
Jakmile budeme mít hmotu v misce, roztavíme ji a umístíme ji do formy meče. Budeme to muset pouze propracovat, abychom mu dali formu, a zvolíme, co s tím dělat. Můžete buď pokračovat ve výrobě nových, nebo je prodávat, abyste získali peníze a utratili je za vylepšení Forge Ahead, které vám pomohou vytvářet výkonnější zbraně.
Užijte si hru Forge Ahead: Vytvořte zbraně, je to zdarma, je to jedna z našich vytvořit zbraně her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Jak hrát hru: Forge Ahead: Vytvořte zbraně?Přidat hru


Cars hryFotbal hryBoj hryGta: san andreas hryOdstřelovač hryFifa hryTanky hryHulk hryCall of duty hryNinjago lego hryHot wheels hryDostihy hrykategorie her
Go to TOP